Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje ze severu

Nevíte, co si představit pod takovým názvem? Je to jednoduché. Severský design, který se stal v Čechách známý především díky sítí Ikea, nabízí velmi praktické, ergonomické sestavy nábytku. Kvalita a a netradiční design severských zemí je znám a oblíben po celém světě a poprvé se proslavil na mezinárodní výstavě v polovině 50. let minulého století ve Spojených státech. Nábytek Aldo patří ke společnostem, která severský design má standartně ve své nabídce. Dnes vám chceme představit další nové sestavy a to z kategorie dětský nábytek. Nabídka dětských pokojů z Holandska, Skandinávie a Belgie je velmi široká.

 

 

Dětský pokoj pro miminko

Design nás baví, ale nábytek na našem portále to nejsou jen překrásné návrhy sestav, či nabídka samostatných dílů pro váš interiér. Nábytek, který vám představujeme již řadu let vybíráme také dle vlastností, které pro daný interiér musí mít. Design a především pak výrobce ověřujeme, snažíme se získat osobní zkušenost s tím, co vám pak v našem e-shopu nabídneme. Letos nás velmi oslovil a jeho produkty jsme již do nabídky zařadilibelgický výrobce jakostní značky Noukie´s. Značkový nábytek je všeobecně zárukou kvality a spokojenosti s nákupem. Těžké však je najít značkový nábytek takový, aby jsme si ho vůbec mohli pořídit. Podmínky pro občany Francie jsou zcela odlišné (bohužel) od těch našich. A tak mnohdy si nemůžeme dovolit to, co v jiných zemích ano. Kolekce dětského nábytku Noukie´s však patří k těm, kde dostupná cena oslovila i nás. Především pak s ohledem na skutečnost, že dětský pokoj stačí pořídit jen jednou. To co nakoupíte do dětského pokoje před narozením vašeho miminka, beze zbytku využijete až do jeho dospělosti.

 

    

 

 

Dětský pokoj pro školáky

Návrh designu kolekce Jesper oslovil již spousty rodičů. Dětský nábytek vyrobený z kvalitního materiálu voština o tloušťce desek až 3,5 cm a klasického lamina, nabízí pevnost samostatných dílů. Kolekce se ale stala velmi oblíbenou především pro možnost výběru postele, kdy pořízením postele můžete získat místo na spaní až pro tři děti. Na fotografii postel nízká, určená pro dvě děti. Místo na spaní je dáno výběrem šuplíku.

 Holandský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a vysokou funkčnost nábytku. Mnohé z jeho sestav se zaměřují svým designem na řešení malých interiérů dětských pokojů.

 

Dětský pokoj pro studenty

          

Proč vlastně měníme dětský pokoj na studentský? Především proto, že dětský pokoj nabízí postel s rozměrem pro matraci 90x200 cm. A pokud si uvědomíme, že naše dospívající ratolest, která nás mnohdy již na základní škole přeroste má v této malé posteli spát, je to samozřejmě nedostačující. Proto výrobci přicházejí s nápady, jak vhodně vyřešit tento problém. Nabídka samostatných postelí je ideální řešením, jelikož všechen ostatní nábytek z dětského pokoje může být i dále zachován. Nejvíce nás pálí místo na spaní. Pro studenty pak u nás najdete postele s místem na spaní 120x200 cm a 140x200 cm.