Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje z Holandska - nové kolekce

I když ještě není konec roku, společnost Nábytek Aldo se již pomalu připravuje na příští sezónu. V novém roce 2013 pro Vás chystáme znovu spousty zajímavých novinek, ale nejen v kategorii dětské pokoje, o kterých dnes bude článek, ale i v dalších oblastech. Jako první představil novou kolekci dětského nábytku náš dlouholetý obchodní partner, holandský výrobce. Kvalita jeho nábytku je již ověřena a stal se jedním z nejoblíbenějších výrobců na našem portále, v naší nabídce. Dětský pokoj Noa a dětský pokoj Kwai se již po tři roky drží v naší tabulce TOP desítka nejprodávanějších dětských pokojů.

 

     Sestava dětského nábytku Kwai pro dvě děti

 

 

Dětský pokoj pro školáka, či školačku

Nový dětský pokoj pod názvem Ibiza upřednostňuje jednoduchý design, praktičnost a to vše pro dosažení dostupné ceny. Ekonomika nejen v české republice prožívá recesi a výrobci naštěstí na tuto situaci pamatují také návrhem designů. Nové dětské pokoje pro rok 2013 jsou zbaveny "zbytečností", které navyšují cenu a prioritně se zaměřují na kvalitu při zachování dostupné ceny. Dětský pokoj na naší fotografii je vyroben ze dvou materiálů, voštiny, která je použita na korpusy a lamina, z kterého jsou například vyrobeny police ve skříni. Postel nabízí úložný prostor v podobě sady dvou šuplíků. Ty kopírují postel, hloubka šuplíku je stejných rozměrů, jako šíře postele. Praktický je rovněž psací stůl, který nabízí větší pracovní plochu, než je u stolů do dětských pokojů zvykem. Změna nastala také při výběru odstínů. U pokoje Ibiza můžeme zvolený odstín bílé s šedou zařadit do kategorie neutrálních barev, vhodných pro holku i kluka. V minulém roce se ještě barvy rozlišovaly u spousty dětských pokojů, například dětský pokoj vyrábí holandský výrobce jak v provedení růžovém pro školačky, tak v provedení modrém, pro školáky. Věci se zjednodušují a přizpůsobují době. Dětský pokoj Ibiza díky své barevnosti může být vhodným pokojem také pro sourozence, holku a kluka. A svým designem může vaše děti provázet až do studií.

 

Dětská postel Chic pro kluka    Dětská postel Chic pro holku

 

Dětská postel je základ

V dětském pokoji je snad nejdůležitějším dílem nábytku právě dětská postel, samozřejmě s matrací. Při jejím výběru opravdu dbejte na správnost plochy na spaní, která by již od pěti let dítěte měla být 90x200 cm. Na posteli nikdy nešetřete, stejně jako na matraci. Vaše dítě musí mít klidný a zdravý spánek, aby všechny starosti, které má, zvládl s nadhledem. Z nových kolekcí dětského nábytku jsme vybrali postel pro děti, či studenty Robin, rovněž holandského výrobce. Postel v odstínu dub, praktická, kvalitní a s úložným prostorem. Nadcházející rok 2013 se tak jeví v duchu jednoduchosti a praktičnosti. Uvidíme, co nám dalšího ve světě nábytku výrobci představí.

 

                                            Dětská postel Tobo

 

Kvalitní dětská postel Tobo vyrobená z dostatečně silného materiálu, univerzální odstíny vhodné pro holku i kluka. Dětská postel z nabídky oblíbeného francouzského výrobce jako vždy, exkluzivně pouze na Nábytku Aldo. Při výběru dětské postele nepřistupujte ke kompromisům. Kvalitní spaní nenahradí nic. Výběr proto přizpůsobte věku dítěte. Od tří let přemístěte malého spáče z dětské postýlky do většího pelíšku, později už mu dopřejte dospěláckou postel o rozměrech 90 x 200 cm. Vybírejte také dle barev a tak, aby ladili s celým pokojíkem, popřípadě zdali jde o postele pro kluky či pro holky.