Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

DĚTSKÉ POKOJE VE SLEVĚ

Nabídka dětských pokojů nejrozmanitějších designů je na Aldo nábytku velmi široká, ale rovněž i barevně pestrá. Střídají se odstíny zelenkavé, pomerančové, růžové, modré, ale také syté odstíny, které ještě před několika lety byl problém do dětského pokoje pořídit. Dětské pokoje, to je rovněž nabídka samostatných dílů nábytku, z kterých si ho můžete sami sestavit dle vlastních potřeb a vkusu. Můžete rovněž zkombinovat pokoj pro dvě děti ve stejném designu, což je jistě jednou z velmi příjemných výhod modulových systémů. Nabízíme vám slevu na vybrané dětské pokoje, které patří k nejoblíbenějším a to stabilně po celý rok.

 

   

Kolekce dětského nábytku Bibop a Leo od francouzského výrobce

 

Nejprodávanější dětské pokoje ve slevě

Mezi nejoblíbenější dětské pokoje se zařadil dětský pokoj Bibop, dětský pokoj Leo na fotografiích. Na přelomu roku jsme jako novinku uvedli dětský pokoj Battle, který je svým designem vhodný již pro školáky a jeho úspěšnost bude s největší pravděpodobností rovněž velmi vysoká. Dětský pokoj je v nabídce v provedení dub v kombinaci s bílou. Dětský pokoj je velmi praktický, nenáročný na údržbu a je vyroben z laminátové desky, standartního materiálu dnešního nábytkářského průmyslu. Jednotlivé díly si můžete sami vybrat tak, aby jste opravdu nekupovali nábytek, který nepotřebujete, jak tomu bylo často v dřívějších dobách. Je to kvalitní nábytek za velmi přijatelnou navíc s pověstnou francouzskou kvalitou.

 

  

 

 

Dětské pokoje z Holandska

Holandský nábytek má na českém trhu vybudovanou již značku, která je spojována především s vysokou kvalitou nábytku. Nábytek Aldo je tedy velmi rád, že může jednoho z holandských výrobců na svém e-shopu prezentovat. Mezi nejoblíbenější holandský nábytek se zařadil dětský pokoj Jesper a dětský pokoj Charley. Dětský pokoj Jesper vyniká svými systými barvami jak ve variantě růžová, tak modrá. Dětský pokoj Charley zase nabízí v sestavě dětského pokoje velmi originální dětskou postel, která je doplněna nádstavcem nad postel. Vzniká tak velmi zajímavé řešení úložných prostorů jak pod postelí, tak díky použití nádstavce i nad ní. Děti takovou postel milují, můžou v nich tvořit své tajné skrýše. Dětský nábytek holandské výroby je vyroben z voštiny, nový dutý materiál, nebo z klasické laminátové, velmi kvalitní desky. Opět si můžete dětský pokoj sami sestavit výběrem samostatných dílů nábytku.

 

  

 

Nabídka dětských pokojů na Aldu je tedy opravdu široká. Všechny možné varianty, samostané díly dětského nábytku, ale rovněž dekorace a doplňky do dětského pokoje najdete v kategorii dětský nábytek.