Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje v různých designech

Nejširší nabídku na našem portále nábytku Aldo, tvoří dětský nábytek. Dětský nábytek nabízíme od našich předních výrobců, ať už francouzských, či holandských, a vždy se jedná o vysokou kvalitu a ojedinělý design. Dnes si představíme dětské pokoje, které jsme pro Vás rozdělili do více kategorií, pro přehlednější výběr.

Dětské pokoje pro holku

Specifická na těchto dětských pokojích pro holku, je především barva. Jedná se o typické barvy, jako je bílá, růžová, či fialová. Rovněž se liší v designu, který bývá více v romantickém stylu, než jiné dětské pokoje. Rovněž dívenky mají jiné požadavky na zařízení pokoje, než chlapci. Malé parádnice se určitě neobejdou bez zrcadla, které bývá součástí šatních skříní, či toaletních stolků. Dnešní trendy nabízejí i velice ojedinělou barvu do dětského pokoje, a to, barvu černou. Právě kolekce dětského nábytku v elegantním provedení černá, která velmi dobře vypadá ve spojení s růžovou, je velice originální svým designem, který francouzský výrobce upřednostňuje. Snad nejvíce nevšedním ze všech dílů nábytku, jistě nám dáte za pravdu, je malá šatní skříň na kolečkách, která nabízí funkci klasické možná komody. K dětskému pokoji si ale můžete vybrat další dostupné díly nábytku, které nabízíme jako samostatné díly, nevyjímaje klasickou, velkou šatní skříň.

 

Dětský pokoj Snoop pro holku    dětská postel Reverso pro holku

 

Dětské pokoje pro kluka

Samozřejmě chlapci mají úplně jiné požadavky na vybavení dětského pokoje než dívenky. Chlapci preferují více přírodní barvy, nebo typickou chlapeckou barvu a to modrou. Mladší chlapci pak například touží po vybavení dětského pokoje v ryze stylovém vybavení. Pro tyto malé chlapce, nabízíme postele, ať v podobě závodního auta, požárního auta, formule, či autobusu. My se dnes zaměříme na velmi netradiční kolekci Fabric, které Vašemu chlapci bude sloužit až do dospělosti. Nejen design s potiskem na šedém pozadí, ale také funkčnost tohoto dětského pokoje, stojí jistě za zmínku. Například postel, nabízí netradičně po stranách dva šuplíky a třetí šuplík v přední části. Netradiční je také šatní skříň nesourodě rozdělena, s dostatečně velkým úložným prostorem, nebo praktický psací stůl s nadstavcem. I u této kolekce nabízíme výběr samostatných dílů a proto je čistě na Vás, jak sestava dětského pokoje bude v konečném výsledku vypadat.

 

   

 

Příště Vám představíme dětské pokoje pro miminka, nebo originální studentské pokoje. Ať už máte doma miminko, dívenku, chlapce, či studenty, nový dětský pokoj je určitě vhodným dárkem, pod stromeček!