Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje v bílém

Dnes vám představíme dětské pokoje pro malé i velké slečny v romantickém designu. Modulové systémy těchto dětských pokojů představují samostatné díly nábytku k sestavení, či vybavení interiéru jako celku. Bílá barva dětského nábytku bude vždy moderní a nejvíce oblíbená především do dětského pokoje pro holku. Ale nám se bílá líbí i do pokoje kluka a dnes vám zkusíme představit, co vše je v tomto pokoji možné.

 

Dětská postel Snoop    Dětská postel Lanka

 

Francouzská inspirace pro dětský pokoj

Největší nabídku dětských pokojů pro slečny přináší na naše stránky francouzský výrobce. A nabídka je opravdu unikátní. Od moderních, až po velmi stylové designy. Snem každé slečny, dívky, holky je přeci elegantní, můžeme říci romantický dětský pokoj. A odstín bílé k vytvoření atmosféry v dívčím pokoji přispívá snad nejvíc. V této kategorii nabízíme bílý, nebo bílý odstín v jemné kombinaci s růžovou.

 

Dětský pokoj Snoop     Dětský pokoj AmoriPokud nechcete mít dětský pokoj příliš barevný, ale raději volíte barevné bytové doplňky ve spojení se sněhově bílým nábytkem, naše nabídka především pak dětského nábytku francouzského výrobce, je velmi široká. V kategorii bílého nábytku najdete také velmi praktické dětské patrové postele, které zabezpečí vybavení dětského pokoje jako celku. Nechybí ani praktické multifunkční postele s psacím stolkem a šuplíky.

Raději velmi moderní dětský pokoj?

Na našich prvních fotografiích jsme vám představili řešení bílého dětského pokoje pro slečny spíše v romantickém designu. Ale takové návrhy potřebují bohužel velký prostor. Pokud potřebujete zařídit vaší holčičce například dětský pokoj v panelákovém bytě, kde jak všichni víme není moc prostoru, nebo pokud jste milovníky spíše trendy designů, budete volit pravděpodobně některý z našich moderních dětských pokojů.

 

                                                  Dětský pokoj Chic

 

Zde je nabídka můžeme říci ještě větší, jelikož také většina z nás spíše disponujeme menší místností pro vybavení dětského pokoje. A pokud máte třeba jednu místnost pro vaše dvě princezny, úspora místa v podobě důmyslného designu se určitě vyplatí.

 

Dětská postel Swan    Dětská postel Chic

 

Všechny sestavy dětských pokojů v naši nabídce můžete také vybírat na základě volby ze samostatných dílů. Návrhy slouží především pro vaši lepší představu, co pořízením dílů získáte a jak váš dětský pokoj může vypadat. A pokud se vám náš návrh líbí tak jak je, jsme tomu samozřejmě rádi a proto je zde také ponechána možnost takového nákupu. Nechte se inspirovat Francií a nábytkem Aldo, design nás baví.