Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje v bílém provedení

Dnešní trendy přinášejí v zařizování dětských pokojů nábytek bílé barvy. Ten samozřejmě vynikne v dětském pokoji, jehož stěny budou vymalované pestrými, barevnými stěnami. Správně zařízený dětský pokojík je útulným a příjemným prostředím, plným inspirace, které nabádá a vede ke kreativitě. Dnes Vám představíme dětský nábytek ve sněhově bílém dezénu.

 

                                                             Dětský pokoj Chic pro holku

 

Dětský pokoj pro školáky v malém bytě

Spojení několika kolekcí kdy základem všeho je bílý odstín. A ten jak víme, holky zkrátka milují, především pak v kombinaci s růžovou. Představujeme vám další možnost pro vybavení dětského pokoje vaší holčičky, kdy vy sami rozhodnete na základě široké nabídky samostatných dílů, jak interiér bude vypadat. Díky spojení několika kolekcí v jednotném designu a odstínu, máte nekonečné množství možností a díky tomu může být dětský pokoj holky dle jejich představ. Komfort a pohodlí je přeci důležité v každém věku.

                                      Dětský pokoj Snoop s dekoracemi pro kluka

Druhá fotografie zase představuje řešení pro kluky, dětská postel s psacím stolem a řadou úložných prostorů, která rozhodně místo v malém pokoji ušetří. Nabídka v obou případech od francouzského výrobce, jehož produkty či lépe řečeno designy, najdete exkluzivně jen na našich stránkách.

 

Dětský pokoj Snoop    Dětská postel Reverso

 

Dětský pokoj pro školáky nejen v bílém odstínu

Dětský pokoj nejen pro dvě děti, ale také holku i kluka. Výplně polic v barevném provedení jsou variabilní a tak můžete mít obě police růžové, modré, nebo jako na fotografii v obojím provedení. Patrové postele se staly jedny z nejprodávanějších na našem portále, a proto jsme pro vás vytvořili návrh dětského pokoje, který samozřejmě můžete a nemusíte využít. Příjemné a velmi oblíbené bílé provedení, které může rovněž opticky zvětšit danou místnost.

 

Dětský pokoj s patrovou postelí Bibop    Sestava dětského nábytku pro kluky Gaming

 

Řešení pro dvě děti pomocí patrové postele Bibop, řešení pro jedno dítě, dle designu kluka, jako sestava nábytku pro opravdu komfortní přípravu do školy, nebo hraní počítačových her. Děti milují barvy, proto jsme kromě kvalitativních aspektů v dětském pokoji, kladli důraz také na hravost provedení a barevnou atraktivitu. Ze širokého výběru našich komponent sestavíte dokonalý dětský pokojík pro všechny věkové kategorie. Perfektní útočiště poskytnou naše sestavy těm nejmenším, malým Einsteinům, závodníkům, princeznám, hasičům i větším dětem a studentům.

Každý kus dětského nábytku pro vás pečlivě vybíráme na zahraničních západních trzích, odkud vozíme skutečně jen ty nejkvalitnější kousky, samozřejmě za rozumnou cenu. K dětským pokojům i jednotlivým kusům nábytku poskytujeme dopravu zdarma.