Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje - spojení barev

Výběr dětského pokoje vždy záleží spíše na vkusu zákazníka. Ať už rodičů, nebo dítěte. Děti spíše upřednostňují barevný nábytek v sytých odstínech, dospělí spíše hledají něco z dětských pokojů ve střízlivějším tónu. Dnešní trh naštěstí může nabídnout vše a my vám dnes představíme kompromis. Dětské pokoje, aby byli spokojeni rodiče i děti. A z čeho můžete vybírat? Dětské pokoje pro holky, dětské pokoje pro kluky a velmi oblíbenou kategorií jsou patrové postele, kdy některé designy pokryjí v podstatě všechny požadavky na vybavení pokoje.

 

Dětský pokoj Bibliobed    Dětský pokoj Kwai pro dvě děti

 

Dětský pokoj pro malé i velké děti

Spojení přírodního odstínu z některým ze sytých má nejednu výhodu. Takový dětský pokoj může vaše dítě mít od předškolního věku až po studentská léta. Pokud pořídíte pokoj v typicky dětských dezénech, navíc například s motýlky, či zvířátky na dětském nábytku, budete nuceni, dříve nebo později tento pokoj změnit.

 

                                                   Nábytek pro holky i kluky, kolekce Kiddy

 

Vašemu středoškolákovi, středoškolačce bude nepříjemný takový interiér. Pokud již od útlého věku dítěte volíte raději střízlivější variantu a měníte spíše dle věku dítěte bytové doplňky, ušetříte tak nejméně jedno pořízení dětského pokoje navíc.

 

Dětský pokoj Bo7 cascina, white   Dětská postel Chic pro holku

 

Spojení přírodního odstínu s oranžovou je také výhodné v tom, že je vhodný do dětského pokoje jak pro holku, tak kluka. I takové věci je třeba brát na zřetel, abychom zbytečně neutráceli a přitom dětem pořídili to nej...co dnešní trh nabízí. A nabídka designů je opravdu velká, dnes tedy není problém zařídit interiér tak, aby se děti v dětském pokoji cítily dobře.