Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje pro miminko až po studia

Pořídit dětský pokoj pro nejmenší je vždy otázkou také toho, na jak dlouho. Pořídit typický dětský pokoj se vším všudy, který budeme muset kolem tří let věku dítěte samozřejmě vyměnit, nebo pořídit pouze dětskou postýlku a zbývající nábytek, až opravdu budeme potřebovat? Nechcete utrácet za dva dětské pokoje? Ale také chcete, aby od narození vašeho dítěte byl jeho pokoj příjemný, útulný a tedy kompletně zařízený? Na našich stránkách nabízíme řešení. Stačí přece vyměnit pouze postýlku za postel....

 

Dětský pokoj pro miminko a studenta z kolekce Sacha

V dnešním článku vám předvedeme malou ukázku toho, jak málo stačí k tomu, aby jste ušetřili spousty peněz a bylo spokojené vaše dítě i vy, rodiče. Ten nejvíce exkluzivní design, který jsme kdy v naší nabídce měli. Nádherná designová postýlka, kterou pořídíte miminku před narozením, pak odstraníte přední bočnici máte skvělou postel pro předškoláka a než dítko začne chodit do školy, tatínek přestaví postýlku pro miminko na dětský pokoj pro školáka. S nábytkem Aldo se vyrůstá a ještě šetří peníze, jelikož počáteční investice do postýlky se vám mnohonásobně vrátí.

 

     

 

Takže jak to tedy s touto postýlkou je? Začnete tím, že si pořídíte kompaktní postýlku pro miminko s rozměrem místa na spaní o velikosti 70x140 cm. Z druhé strany postýlky je velmi praktický regál, který samozřejmě využijete dále i po rozložení postýlky na dětský pokoj. Až vaše miminko postýlce odroste, můžete snadnou přeměnou získat klasickou dětskou postel až do dospělosti dítěte pro matraci o velikosti 90x200 cm a dalšími díly jako je psací stůl, komoda.

 

    

 

Rozměry nábytku po rozložení postýlky na dětský pokoj:

postel pro matraci 90x200 cm, výška 95 cm, šířka 105 cm, délka 205 cm

komoda, výška 74 cm, šířka 60 cm, hloubka 49 cm

regál na knížky, výška 140 cm, šířka 74 cm, hloubka 32 cm

psací stůl, výška 77 cm, šířka 115 cm, hloubka 63 cm

 

Pořízením postýlky tak máte vystaráno až do dospělosti, nemusíte postýlku ani likvidovat, nebo někam nabízet na bazaru, zkrátka máte vystaráno na opravdu dlouhou dobu. A kdyby vám přeci jen do pokoje něco chybělo, v kolekci Sacha pořídíte další nábytek v identickém designu jako velká šatní skříň, nebo komoda s šuplíky. Ano, pořizovací cena je sice vysoká, ale s ubíhajícími léty se vám vrátí v podobě úspory za nábytek, který nebudete muset už pořizovat.