Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje pro holky i kluky v tradičních odstínech

Asi každý ví nebo tuší, jaké jsou tradiční odstíny pro holku a jaké jsou typické odstíny pro kluka a to už od narození. Vlastně už při pořizování výbavičky pro miminko často pro holčičku volíme růžovou a pro chlapečka modrou. A stejnou volbou se často řídí také designéři při návrzích sestav dětských pokojů, potažmo dětského nábytku. Často se pak v nabídce nábytku a všeho co se vybavení interiéru pro děti setkáváme s tímto barevným rozlišením. A tak můžete pořídit pro holku dětský pokoj růžový, nebo alespoň v kombinaci s růžovou a pro kluky dětský pokoj modrý či v kombinaci s modrou. Jako tradiční příklad takového barevného dělení můžeme uvést kolekci od španělského výrobce, které patří k velmi oblíbeným.

 

Dětský pokoj pro holku

Kolekce Bo7 nabízí dětský nábytek ve spojení odstínů bílé a sytě růžové. Je to spojení kontrastní, ale dětský pokoj má být přece veselý a barevný. I přes tyto odstíny působí návrh dětského pokoje velmi elegantně a je vhodný nejen pro školačky, ale i studentky. Líbí se nám, že holandský výrobce neklade důraz jen na design, ale i praktické využití daných dílů nábytku. nechybí tak velké množství úložných prostorů, které vždy každé dítě i rodič ocení.

 

                                                          Patrová postel pro holku fuchsia

 

V návrhu dětského pokoje je vše potřebné, co dítě má mít. Samozřejmě začněme postelí, která nabízí prostor na spaní 90x190 cm a je doplněna o velké šuplíky. Ty můžete využít jak pro ukládání lůžkovin, tak třeba hraček. Volba je na vás. Jistě vás zaujme také výška ložné plochy u postele, která je daleko vyšší než u běžných postelí. Proto je také postel pohodlná. U postele je neodmyslitelný noční stolek, který by u dítě školního věku měl opravdu být součástí postele. Dále nepostradatelný psací stůl, nechybí ani praktický regál a v neposlední řadě šatní skříň. A co více by si malá školačka či dospívající slečna v dětském pokoji měla přát? Samozřejmě celou řadu dalších drobností, doplňků a oblíbených předmětů. Ale to už je na vás rodičích.

 

Dětský pokoj pro kluka

Identický design dětského nábytku představil holandský výrobce v kolekci Bo7 také pro kluky. Zvolil tradiční odstín sytě modré v kombinaci s bílou. Pro návrh sestavy dětského pokoje kluka platí stejná nabídka dílů nábytku, liší se tyto dva návrhy opravdu jen v odstínech.

 

                                                             Patrová postel pro kluky Bo1

 

V dětském pokoji pro kluka je ještě malý taburet s úložným prostorem, který je k dispozici i v růžovém provedení. Výhodou kolekce Tonga je také možné spojení růžových a modrých segmentů nábytku v jedné místnosti. pokud máte dvě děti a to právě holku a kluka, pokojíček může být velmi originální. Růžový nábytek pro holku a modrý pro kluka, přitom bude interiér velmi harmonický.

 

Dětský pokoj pro kluka i pro holku v přírodním odstínu

Pokud nejste milovníky sytých odstínů či můžeme také říci tradičních odstínů, je zde nabídka identického designu dětského pokoje v umírněnějším provedení. Spojení bílé a světlého dubu, které je vhodné jak pro vybavení dětského pokoje holky, tak kluka, nebo jak jsme zmínili sourozenců. Umírněnější spojení odstínů je častou volbou pro vybavení studentského pokoje, kdy už je dítě vyspělejší.

 

                                                                  Dětský pokoj pro holku i kluka z kolekce Bo7

 

Musíme ještě zdůraznit kvalitu holandského nábytku. Pro výrobu nábytku bylo použito dvou druhů materiálu. Klasická laminátová deska s tloušťkou 15 mm pro police a voštiny s tloušťkou 25 mm pro obvodové desky. Voština je velmi kvalitní, novodobý materiál, který dělá nábytek pevnější a přitom je lehčí. Věříme, že nové kolekce holandského výrobce vás svou netradičností a odstíny zaujaly.