Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje nevšedních designů

Designy dětského nábytku se v posledních letech velmi změnily. Francouzský výrobce na našem portále, nabízí dětský nábytek, který má vždy něco na víc. Dnes Vám představíme některé dětské pokoje, které Vás určitě zaujmou svými originálními designy.

 

Pokoj pro kluky

Dětský pokoj, který nabízí kolekce Arthus, Vás opravdu nadchne svým originálním designem na první pohled. Čím je tento dětský pokoj tak originální? Určitě netypickým designem, v podobě praktického servírovacího stolku na pojezdech, kde si Vaše dítko může umístit chutnou snídani, nebo laptop. Takový design dětského pokoje, může opravdu navrhnout jedině francouzský výrobce, který si potrpí na prožitky i co se týká oblasti gurmánství. V případě potřeby můžete pojízdný stolek umístit na zcela jiné místo, či opačný konec pokoje. Dětská postel je samozřejmě také již klasicky doplněna zásuvkou, kterou můžete využít pro další spaní, nebo jako úložný prostor. Dostatečně velký prostor, nabízí rovněž psací stůl s praktickou policí, rovněž na kvalitních a praktických pojezdech. Nevšední je i to, že každý segment nábytku je doplněn o efektní znak a že i přes originalitu designu nic neubírá z funkčnosti dětského pokoje. Dětský pokoj je v příjemném propojení barev, přírodního dubu.

 

     

 

Pokoj pro holky

Kolekce dětského nábytku Alika, od francouzského výrobce, nabízí dětský pokoj ve velmi romantickém, dívčím designu. Kolekce dětského nábytku Alika, od francouzského výrobce, nabízí vysokou kvalitu, která je podložena několika certifikáty jakosti. Nábytek má zakončení hran pomocí ABS systému, všechny hrany jsou také zaobleny, v sestavě dětského pokoje nenajdete žádný ostrý roh. Dětský pokoj patří pod známou značku nábytku Gami, což už samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě nábytku. Dětský pokoj je v nejoblíbenějším spojení barev mladých slečen, bílo-růžovém a co stojí určitě za povšimnutí, je rovněž efektní znak v podobě kruhu na každém segmentu nábytku, nebo originální úchytky.

 

                                               

 

Příjemné na obou kolekcích je také to, že si můžete vybrat jak všechny díly samostatně, nebo jeden z našich návrhů dětských pokojů. A u značkového nábytku vám nabízíme prodlouženou záruku až na sedm let.