Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje na Nábytku Aldo

V dětském pokoji se odehrává mnoho činností. Dítě si v něm hraje, učí se, získává nové poznatky o světě, odpočívá, spí. Dětský pokoj by měl být navržen tak, aby podporoval zdravý psychický a duševní vývoj dítěte. Nabídka dětských pokojů na Nábytku Aldo, je velmi široká a patří k nejvyhledávanějším kategoriím. Dnes si povíme něco o dětských pokojích, které jsou snem každého dítěte.

Variabilní pokoj

Dětský pokoj by měl být zařízen nejen bezpečně a vkusně s fantazií, ale také by měly být jednotlivé zóny pro hraní, spaní či učení pomyslně odděleny. Pokud se v dětském pokoji nachází více dětí, pak se jistě bude bojovat o každý kousek volného místa. V bytech s vyššími stropy můžete volit poschoďové postele nebo zvýšená lůžka s úložným prostorem. Začínají být také aktuální výsuvné postele či sklápěcí stoly apod. Dětský nábytek by měl být navržen tak, aby se dal kdykoliv upravit, přesunout a přestavět. Abychom nemuseli neustále pořizovat nové kusy nábytku, je vhodné pořídit dítěti variabilní nábytek, který je možné v případě potřeby kdykoli přestavět, přesunout a upravit. Navíc jednotlivé kusy nábytku spolu ladí.

 

Dětský pokoj Bibliobed    Dětská postel Chic

Pokoje dětských snů

I když by si mělo dítě chodit hrát především ven, nemělo by se zapomínat ani na pohyb, který dítě může provozovat přímo ve svém království. Nábytek Aldo, nabízí různé závěsné houpačky, sedací vaky s herními prvky atd. Houpačky, nebo sedací vaky rozvíjejí obratnost a přitom splňují přísná pravidla z hlediska bezpečnosti. Navíc svým designem dotvářejí charakter dětského světa. Nábytek Aldo, má v kategorii dětských pokojů i tak zvané pohádkové pokoje, které splní sny vašeho dítěte. Na následující fotografii si představíme dětský pokoj, který je jistě snem každého malého kluka. Originální design jednotlivých dílů rozvíjí fantazii a kreativitu dětí.

 

Dětský pokoj Fabric    Patrová postel Higher

 

Nábytek a charakter dětského pokoje by měl odrážet také svého majitele. To, jaké má záliby, zda se jedná o dívku či chlapce apod. Na Nábytku Aldo, je nábytek pro děti v širokém zastoupení a věříme, že si u nás scela jistě vyberete ten pravý, pro vaše děti.