Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské pokoje - jak najít rychle

Milí zákazníci, pro vaší snadnější a především přehlednější orientaci v široké nabídce dětských pokojů, jsme kategorii ještě více rozčlenili. Dětské pokoje jsme rozdělili velmi jednoduchým způsobem, který však velmi urychlí to, co potřebujete najít. V případě, že chcete pořídit dětský pokoj své malé princezně, jednoduše kliknete na kategorii dětské pokoje pro holku a v opačném případě, pokud máte doma malého rošťáka, kliknete na kategorii dětské pokoje pro kluka. No a pokud teprve příchod potomka plánujete, či právě v nejbližší době očekáváte, můžete si vybrat mezi kategoriemi dětské pokoje pro miminko, nebo dětské postýlky, pro ty z Vás, kteří chtějí kompletní zařízení interiéru dětského pokoje odložit na dobu, až dítě povyroste.

Dětské pokoje pro holku

Nabídka dětských pokojů je o něco větší, širší, než pro kluky. Tak je tomu také u oblečení, obuvi apod. Prostě holky od malička věnují designu, parádění větší pozornost, než kluci. Společným jmenovatelem všech dětských pokojů pro holky je bílý a růžový odstín doprovázen elegantním, můžeme říci až romantickým designem. Typické pro holky je také například možnost umístění toaletního stolku na komodu, nebo psací stůl. Dalším rozdílným řešením je použití více zrcadlových ploch, než v dětském pokoji pro kluky a v neposlední řadě často jsou šatní skříně pro holky také rozměrově větší.

 

     

 

Dětské pokoje pro kluka

Velmi často se pro menší rošťáky objevují designy v podobě závodních aut, nebo lodí jako dětských postelí a s tím souvisí také návrh ostatních dílů dětského nábytku. Dětské pokoje pro kluky mají rovněž společný jmenovatel a to časté použití odstínů modré a bílé, ale také stříbrné. Dětské pokoje pro kluky mají rovněž svá specifika. design je jednodušší, zkrátka klučičí. Mezi velmi oblíbené pro malé školáky patří také sedací vaky, jako doplnění interiéru a to například v podobě fotbalového, či basketbalového míče. Často se také pro kluky pořizují multifunkční postele, které nabízejí vyvýšené spaní. Každý rodič malého rošťáka ví, že kluci rádi šplhají. Můžeme také u postelí vidět například klouzačky, v pokoji madla, malý basketbalový koš, či boxovací pytel. všechny doplňky lze harmonicky zapojit do interiéru tématického dětského pokoje.

 

   

 

Dětské pokoje pro miminko

Při výběru dětského pokoje pro miminko, především pak prvního přírůstku do rodiny, jsme značně nervózní, asi jako u všeho, co si v životě prožíváme poprvé. Jednu radu bytových architektů Vám však dáme. To nejdůležitější je vždy a pro novorozeně především dětská postýlka, jelikož v ní miminko tráví ve většině času v prvním půl roce svůj život. ostatní dětský nábytek můžeme vždy řešit v poklidu, již v průběhu prvních let postupně. Pokud však chcete mít vše zařízené a to kompletně od začátku, stejně jako u klasických dětských pokojů, i zde Vám můžeme nabídnout dětské pokoje - sestavy. Nebo si jako v jiných kategoriích můžete sestavit dětský pokoj pomocí výběru samostatných dílů.

 

   

 

Věříme, že nové rozdělení kategorie dětský nábytek a dětské pokoje vám zase o něco usnadní orientaci na našem portále a zrychlí naší vzájemnou komunikaci. Nabídka dětských pokojů se neustále rozšiřuje a díky designům z Francie a Holandska je opravdu z čeho vybírat.