Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské patrové postele z masivu překvapí moderním designem

I když je nabídka nadčasových patrových postelí z laminátové desky velmi široká a jejich využití je opravdu důmyslné, patrové postele z masivu patří stále k velmi vyhledávaným. A jelikož je jejich nabídka opravdu široká, jsou navíc rozděleny na dvě kategorie a to patrové postele z masivu pro holky a patrové postele z masivu pro kluky. Rozhodně je tak orientace v této nabídce rychlejší a snadnější. Patrové postele z masivu vám představujeme od dvou výrobců a to z Belgie a Dánska. U patrových postelí z masivu dánského výrobce máte ještě možnost pořídit k nim celou řadu velmi originálních dětských dekorací. Patrové postele z masivu jsou zdravotně nezávadné řešení místa na spaní pro vaše děti. A nezapomínejme na skutečnost, že masiv či dřevo jako takové má blahodárné účinky na naši psychiku. V posledních letech se výrazně změnil i design patrových postelí z masivu, je více důmyslnější a modernější.

 

Patrová postel z masivu pro kluky

Je všeobecně známo, že patrová postel je velmi úsporným řešením a je vhodná pro umístění do rozměrově malého dětského pokoje dvou dětí. Úspora díky lůžkům nad sebou je značná, navíc dnes i u patrových postelí kladou výrobci důraz na úložný prostor, tedy design navrhují tak, aby úspora s ohledem k místnosti byla ještě větší než jenom díky lůžkům. Jaké patrové postele z masivu jsou vhodné pro kluky? Design je víceméně stejný jako u postelí pro holky, liší se pouze odstíny a samozřejmě dekoracemi. Nejlépe nám poslouží následující ilustrační fotografie.

 

                              Patrová postel Pino grey

 

Patrová postel z masivu od belgického výrobce je důkazem toho, že i masiv může mít moderní podobu a design velmi důmyslný. pro patrovou postel Pino zvolil výrobce tmavě šedý odstín. Je k dispozici kromě dvou míst na spaní také psací stůl, ale nejvíc e nám líbí možnost složení dolního lůžka na praktické křeslo. V průběhu dne tak nebude dolní lůžko v prostoru dětského pokoje překážet. Pokud máte malou místnost pro vybavení dětského pokoje, tato důmyslná postel ze dřeva borovice vám vyřeší spousty starostí. Navíc patrová postel dle našeho názoru vypadá opravdu úchvatně.

 

                                                                Patrová postel Pino grey má řadu podob

 

Dalším neméně úsporným řešením je patrová postel z kolekce Pino od belgického výrobce. i zde lze v průběhu dne dolní lůžko velmi prakticky využít. Můžete jeho složením vytvořit dvě lavice k sezení a stůl na kreslení či psaní. Není to originální využití postele, místa na spaní? Nechybí ani úložné prostory v podobě dvou šuplíku pod dolním lůžkem, kde může mít každé z dětí uschovány pastelky, knížky či učebnice. K patrové posteli můžete pořídit vše, co vidíte na fotografii a nemáme na mysli jen nábytek. K dispozici v nabídce dekorací jsou i křesla v modrém a zeleném odstínu, taburet s možným využitím jako stolečku a také domeček pro menší děti na hraní. U této patrové postele lze zvolit i odstín potahu matrace a pořídit můžete i dekorativní polštáře na fotografii.

 

Patrová postel z masivu pro holky

Asi nebude pro nikoho překvapím, že mezi nejoblíbenější odstín patrových postelí pro holky se zařadil bílý, nejčastěji pak s růžovými dekoracemi. Nabídka patrových postelí z masivu je i pro holky velmi široká a máte z čeho vybírat. Design je stejný, mění se jen doplňky. Pro holky se design zaměřuje na docílení až romantického vzhledu dětského pokoje, ničím nestandardním nejsou ani toaletní stolky pro dospívající slečny.

 

     Patrová postel Pino pro děti s velkým věkovým rozdílem

 

Patrové postele ať už pro holky, nebo pro kluky patří zkrátka stále k velmi oblíbenému řešení vybavení dětského pokoje. Oproti postelím z laminátové desky jsou patrové postele z masivu o něco dražší, ale je to vše o tom, co pro vybavení pokoje vašich dětí upřednostňujete. Na první ilustrační fotografii je patrová postel z masivu belgického výrobce, která nabízí dokonce místo na spaní až pro tři děti, jelikož šuplík můžete využít jako přistýlku. Až vaše slečny povyrostou, patrovou postel můžete rozdělit na dvě samostatná lůžka, pokud budete potřebovat. Druhá fotografie nabízí patrovou postel dánského výrobce se všemi dekoracemi, které na fotografii máte možnost vidět. Zde není pod dolním lůžkem velký šuplík jako třetí místo na spaní, ale sada dvou šuplíků, které lze využít samozřejmě jako úložný prostor. V dnešním povídání jsme vám představili jenom zlomek nabídky patrových postelí, která je opravdu velmi široká.