Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské patrové postele stále nejoblíbenější řešení interiéru

Je až překvapující, jak velkou oblibu si získaly dětské patrové postele od francouzského a španělského výrobce u našich zákazníků na nábytku Aldo. Ale i když nás až takový ohlas překvapil, na druhou stranu se není čemu divit. Design je velmi nápaditý, příjemný a zdaleka se nepodobá postelím, které možná znáte z dob ještě ne tak dávno minulých. Patrové postele ve francouzském stylu to je také místo na spaní pro dvě až tři děti, spousta úložných prostorů navíc, nebo odkládací police. Postele jsou také v netradičních odstínech a můžeme říci velmi moderním designu. A ne vždy jsou postele (samotná lůžka) uspořádána pod sebou. Ale určitě více napoví fotografie některých kolekcí, které také najdete v naši nabídce na Nábytek Aldo.

Patrové postele s rozmístěnými lůžky

Velmi oblíbenou variantou se staly patrové postele, které mají lůžka jako rohovou variantu uspořádání, nebo jsou zkrátka nepravidelně rozmístěná. Tedy není jedno lůžko přesně nad druhým. Sourozenci na sebe lépe vidí, postele ještě více ušetří místo v interiéru a dětem poskytne zároveň s postelemi další úložné prostory.

 

Patrová postel Bibliobed pro tři děti    Dětský pokoj s patrovou postelí Bibop

 

Obě varianty patrových postelí na fotografiích se snažil navrhnout výrobce tak, aby vlastním designem získal více úložného prostoru jako součást postelí. Ušetříte tak třeba místo v interiéru za šatní skříň, kterou nemusíte pořizovat. Zařídit dětský pokoj pro dvě děti je zcela něco jiného, než pro jedno dítě. Každé z dětí by mělo mít svůj osobní prostor, proto výběru nábytku musíte věnovat velkou pozornost. Dětský pokoj přitom musí být prostorný a funkční i po rozmístění všech kusů nábytku. Také by měl zůstat volný prostor na hraní, nebo na učení. Je tedy třeba kromě postelí pořídit také dětské psací stoly. A to vše můžete vyřešit pořízením "správné" patrové postele.

 

Patrová postel Stim    Patrová postel Tom pink
Taková správně zvolená patrová postel vám ušetří až překvapivé množství z daného prostoru. Patrová postel Stim (první fotografie) nabízí dvě skříně a šuplík pod dolním lůžkem. Jen těmito doplňky ušetříte místo v pokoji za pořízení klasické šatní skříně. Také se nám velmi líbí rozmístění postelí, že nejsou zcela pod sebou. Řešení vypadá v prostoru velmi moderně. Kombinace přírodního odstínu s bílou je efektní, příjemná. Patrovou postel určitě rádi doporučíme. A v případě potřeby dalších dílů nábytku si můžete vybrat v kolekci dětského nábytku Folk, která nabízí stejné odstíny a design. A patrovou postelí Magellan zase ušetříte místo nejvíce rozmístění lůžek do pravého úhlu.

Jedno lůžko pro tři děti?

I takovou možnost v naší nabídce francouzského nábytku najdete. Třetím lůžkem je šuplík, který je umístěný pod dvěma lůžky klasického provedení patrové postele. Šuplík můžete využít jako přistýlku k občasnému spaní, či pro třetí dítě ke spaní každodennímu. Ale pokud se vám postele líbí, protože má právě šuplík a děti máte dvě, můžete šuplík použít jako klasický úložný prostor. A samozřejmě několik příkladů. Dětská patrová postel Bibop a patrová postel Tom, které se také staly na našem portále nejprodávanější.

 

Patrová postel pro tři děti Bibop     Patrová postel Tom pink

 

Na závěr si shrneme, co všechno v kategorii dětské patrové postele od Alda najdete. Multifunkční dětské patrové postele pro menší i větší děti. Poschoďové postele se schůdky vhodné pro menší prostory a pokojíčky s variantou pro 2, ale klidně i 3 děti. Patrové postele mají spousty úložných prostor a hodí se nejen pro spaní, ale i zábavné hry. Máme velmi širokou nabídku postelí francouzských výrobců, kde je kladen důraz na kvalitu, pohodlí a hlavně bezpečí dětí.
Představujeme návrhy nejrůznějších barev a provedení.