0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské látkové sedáky Flower Power 36-4224-PI-OR-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00171-2015
1 028 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Potah: lavice-31x56x67 cm, židle-31x56x32 cm
Cena: za sadu
Materiál: látka-molitan
Způsob dodání : v balíku
Barva: růžovo-oranžová
Výrobce: dánský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Pro dětský nábytek z masivu pohodlné látkové sedáky

V návrzích dětských pokojů z masivu pamatuje dánský výrobce úplně na všechno a tak nechybí ani pohodlné látkové sedáky pro židličky z masivu a lavici s úložným prostorem. A odstín látkových potahů také souvisí s danou kolekcí dětského nábytku z masivu. Pokud se rozhodnete vybavit interiér dětského pokoje z masivu kompletně, v nabídce dánského výrobce je to myšleno opravdu beze zbytku. Vše má souvislost a vše na sebe navzájem navazuje. Výrobce přináší zcela nový způsob zařizování interiérů dětských pokojů, kde detaily tvoří celek. Každá kolekce vám nabízí jiné téma a kolekce Flower Power přináší dekorace a doplňky s tématem květin, kdy převládá růžová. Nabídka jako ušitá na míru malým holčičkám do dětského pokoje.


Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, pro své produkty nabízí prodlouženou záruku na nábytek 3 až 5 let. Cena uvedena za sadu sedáků. Pevná látka, snadná údržba, potah je oboustranný, zeleno modrý.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětské látkové sedáky Cowboy 36-4224-BW-000

Dětské látkové sedáky Cowboy 36-4224-BW-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
1 019 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.