0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské křeslo Space 36-4360-LB-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK007-2015
2 852 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 58 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 35 cm
Materiál: molitanová výplň
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: modrá
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětské křeslo pro doplnění interiéru dětského pokoje

Nabídka dánského výrobce dětského nábytku z masivu to jsou také bytové doplňky a dekorace. Kromě trendy dětského křesla v nabídce najdete dekorativní polštáře, matrace s potahy v širokém výběru odstínů, nebo kapsáře. Zkrátka koncept, který cílí na sjednocení designu dle vybraného tématu v dětském pokoji. Vše na sebe navazuje, vy sami rozhodujete o podobě interiéru od začátku až do konce.

 

Dánský výrobce nabízí vysokou kvalitu, proto také může nabídnout prodlouženou záruku a to na 3 roky. Materiál pro výrobu křesla je molitanová výplň, potah je snímatelný. Dodání v díle. Křeslo můžete složit a využít i jako podstavec. Doprava zdarma po celé republice.Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.