0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské křeslo Flower Power 36-1030-PI-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00172-2015
3 582 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 55 cm
Šířka: 49 cm
Hloubka: 49 cm
Nosnost: 45 kg
Materiál: masiv, molitan, látka
Způsob dodání : v jednom díle
Barva: tmavě růžová
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Růžové doplňky do dětského pokoje pro holku, čalouněné křesílko

Dětské křeslo v růžovém provedení je pro malou dámu velmi elegantním řešením v interiéru dětského pokoje. Dřevěný rám, molitanová výplň a oblíbený růžový odstín, to vše v kvalitním provedení od dánského výrobce dětského nábytku z masivu. V kolekci Flower Power najdete široký výběr dekorací a doplňků, kde převládá především růžový odstín. Návrhy dětských pokojů jsou zcela nový způsob zařizování pro váš interiér.

 

Dětské křeslo v interiéru

Je hned několik návrhů dětských pokojů z kolekce Flower Power, kde křesílko najde své místo. Doplňky a dekorace jsou v každém interiéru příjemným detailem.


- dětský pokoj pro dvě holky 
- dětský pokoj pro malé interiéry
- dětský pokoj s patrovou postelí 


Pokud hledáte levnější variantu křesla, nebo křeslo s možností rozložení, můžeme doporučit dětské křeslo s molitanovou výplní, rovněž v růžovém provedení.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.