Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské komody s přebalovacím pultem

Zařizujete dětský pokoj pro miminko? Hledáte kvalitní dětský nábytek? Pak víte, že kromě dětské postýlky, nebo dětské skříně potřebujete také komodu. Pokud si přejete, můžete mít komodu i s přebalovacím pultem. Takový dětský nábytek jistě oceníte, protože až dítě odroste, lze přebalovací pult snadno demontovat a komodu využít i nadále. Váš dětský nábytek bude reagovat na aktuální potřeby vašeho dítěte.

 

Přebalovací výbava

Na příjezd miminka z porodnice je třeba se připravit, aby vás nic nezaskočilo. A právě přebalovací výbava patří mezi ty nejdůležitější. Jaké místo na přebalování vašemu miminku pořídit? Na výběr máte s přebalovací podložky, přebalovacího pultu nebo přebalovací komody. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

 

  

Dětský nábytek pro miminka značky Noukie´s (belgie)

 

Přebalovací matrace

Pokud nechcete do této pomůcky moc investovat, je přebalovací matrace ideální volbou. Výhodou přebalovací matrace je její nízká cena, je přenosná a skladná, lze ji umístit na postel, na vanu nebo na stůl a po použití ji jednoduše schováte. Nábytek Aldo Vám nabízí dětskou přebalovací matraci s dvěma kapsami na kosmetické drobnosti nebo náhradní plenu. Skvělé řešení pro cestování s miminkem, kdy nejste nuceni přebalovat na špinavém podkladu. Stačí matraci kdekoliv položit a obetřít po přebalování vlhčeným ubrouskem.

 

Přebalovací pult

Přebalovací pult se bude hodit do domácnosti, která nemá velký stůl. Pokud nemáte dost místa, může zvolit variantu přebalovacího pultu, který se dá zavěsit a sklopit. Výhodou přebalovacího pultu je praktičnost, můžete ho umístit kdekoliv v bytě – např. tam, kde koupete.  Na nábytku Aldo nabízíme přebalovací pulty hned v několika kolekcích dětského nábytku určeného pro nejmenší, ano, miminka. Výrobci z Francie, Belgie a Německa se v jejich kvalitě předhánějí.  

 

     

Dětský nábytek z kolekce Swan (Francie)

 

Přebalovací komoda

Nejlepším řešením je kombinace přebalovacího pultu a skřínky. Přebalovací pult se totiž dá u některých typů odstranit a vy spodní část využijete jako skřínku dětského pokoje na ukládání oblečení nebo hraček. Výhody přebalovací komody jsou široké. Má zásuvky, kam můžete dát všechny potřeby na přebalování včetně oblečení, po odstranění přebalovacího pultu lze použít jako skříňku. Nábytek pro miminka vždy představuje řadu možností na výběr. Jedním z dílů nábytku pro vybavení interiéru dětského pokoje je vždy dětská komoda, která je doplněna pultem.