Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětské bílo – zelené království

Další novinkou na nábytku Aldo, je kolekce zeleného nábytku od našeho francouzského i belgického výrobce. Táto kolekce má ojedinělý design, ať už se to týká zaoblených hran pro bezpečnost dětí, nebo barevného provedení. Kolekce nabízí jednotlivé kusy segmentů nábytku, z kterých si můžete vytvořit originální dětský pokoj, nebo si pokoj pořídit jako celek.

Psací stůl

Jeden z dílů je dětský psací stůl, nevšedního designu. Psací stůl je velmi prakticky řešen, včetně odkládací police na pracovní desce, tak ve skříňce, či omyvatelného povrchu. Použitým materiálem u této celé kolekce, je totiž mdf deska či laminátová o které je známo, že je velice praktická na údržbu, která je v dětském pokoji, tolik potřebná. Další výhodou u psacího stolu, jsou již zmíněné oblé hrany, které chrání Vaše děti před úrazem. Kolekce je v provedení černo – zelené barvě, která je vhodná jak pro kluky tak holky. Kdy zelenou zde zastupuje odstín led osvětlení.

 

Psací stůl Fosk      Psací stůl Gaming

 

Dětský pokoj, dětské postele

Na další fotografii, Vám představíme dětský pokoj, který můžete na našem portále zakoupit, jako danou sestavu, ale záleží jen a jen na Vás, zda dáte přednost dětskému pokoji jako celku, nebo si dle vlastních potřeb vytvoříte dětský pokoj ze samostatných dílů kolekce. O velice příjemné barvě a zaoblených hranách, jsme se již zmínili, ale co ještě určitě stojí za povšimnutí, to jsou úchytky řešeny výřezy přímo do materiálu. V případě, že Vám záleží na maximálním bezpečí Vašich dětí, doporučujeme dětský pokoj od španělského výrobce.

 

Patrová postel Tom esmeralda    

 

Zelenkavý odstín barvy olivy má něco do sebe

Belgický výrobce již loni představil zcela nový tón zelenkavé barvy. Třeba právě u stylových skříní, které vám představujeme v souvisejícím zboží a velmi korespondují právě s dětskou postelí z kolekce New York. Kovových postelí není od žádného výrobce příliš na výběr, proto jsme rádi, že můžete do naší nabídky přidat další design.

     

Většina dětí, ať už menších či větších, neodolá krásné, hráškově zelené dětské posteli z kolekce Kiddy od belgického výrobce. Zelenkavá navíc ve světlém, hřejivém provedení, přesně odstín, který je nejvíce populární. K dětské posteli můžete pro menší děti pořídit také zelenou zábranu, kterou v pozdějším věku stačí jednoduše demontovat. V kolekci, ale kromě dětské postele a zábrany najdete v příjemném zeleném provedení i další díly nábytku a tak můžete vybavit celý dětský pokoj pro holku i kluka, jelikož světle zelená barva je vhodná pro obě. A ideální je rovněž kombinace s bílým nábytkem z této kolekce, aby zelené nebylo příliš. Dětská postel v nabídce kromě hráškově zelené hned v několika dalších, dostupných odstínech, takže nechybí ani varianta typická pro holky, samozřejmě růžová. Dětská postel je velmi kvalitní a co je především u pastelových odstínů důležité, povrch je lakován, nejedná se o žádné nalepení papírové fólie.