Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská židlička Ted-Lily

Výrobce: DME - F
Kód: FR0024
Design francouzského výrobce klade důraz svými opravdu dětskými rozměry na pohodlí našich nejmenších. Kvalitní nábytek z Francie.
nedostupné
617 Kč

Parametry produktu

Barva: bílá s kresbou
Výška (cm): 56 cm
Šířka (cm): 30 cm
Hloubka (cm): 30 cm
Materiál: lamino
Způsob dodání : v jednom díle
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Dětská židlička Ted-Lily opravdu pro nejmenší

Dětská židlička, či chcete-li dětské křesílko francouzského výrobce je jako šitá na míru především danými rozměry pro děti do 5 let. Nejen však vyhovující rozměry, ale také pohádkový, u dětí velmi oblíbený design medvídka, jistě bude správnou volbou pro zařízení interiéru dětského pokoje předškoláků.

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a originální design. Velmi se nám líbí ouška medvídka na opěrce židličky.

 

Dětská židlička v sestavě s dalším nábytkem

Výrobce kromě kvality také dbá na bezpečnost vašich dětí a proto židličku opatřil gumovými koncovkami. Ty mají dva významy. Jednak zabezpečují bezpečnost pro děti, křesílka na podlaze nekloužou, ale také proti poničení podlahy.

 

Kromě milého křesílka vám můžeme nabídnout pro možné sestavení příjemného setu malý stoleček, dětskou lavici s úložným prostorem a knihovničku. Všechny díly pak spolu tvoří příjemný celek dětského nábytku Ted Lily.

 

Materiálem se stala klasická laminátová deska, jejíž povrchová úprava je omyvatelná. Jako prodejci již řadu let nabízíme také dopravné zdarma po celé republice. A někteří z vás možná ocení pár základních informací o výrobci.

 

Demeyere
Společnost založena ve Francii v roce 1909 panem Lucienem Demeyére se od počátku snaží plně adaptovat potřebám trhu. Proto po celou dobu mění metody výroby, používá nové materiály a snaží se vždy přinášet moderní design.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladatele společnosti, se ujímá vedení a pokračuje ve filozofii výroby svého otce. Poprvé začaly být používány materiály jako laminátová deska.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu