Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská židle z masivu 36-1026-86-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00258-2015
1 041 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 28 cm
Hloubka: 28 cm
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialová
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců

Fialková dětská židle z masivu pro malé slečny

Nejčastěji pro holčičky pořizujeme růžový a fialkový odstín. Tato volba tradičních holčičích odstínů samozřejmě neplatí jen pro dětský nábytek. V nabídce dánského výrobce dětského nábytku z masivu najdete také další díly v fialovém odstínu, nesmí chybět dětský stůl, ale v najdete i dětskou postel, nebo kontejner na pojezdech. Samozřejmě, že k dispozici je i růžová dětská židle, stejně jako celá řada dalších odstínů. Kolekce My color je pak velmi prakticky rozdělena na nabídku nábytku dle odstínů do dětského pokoje pro holku a dětského pokoje pro kluka. Vše tak velmi snadnou najdete a pokud budete chtít mít celý dětský pokoj ve fialovém provedení, opravdu není problém.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle v dílech s nutností montáže dle návodu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.