0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská židle z masivu 36-1026-38-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00253-2015
1 041 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 50 cm
Šířka: 28 cm
Hloubka: 28 cm
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: antracit
Výrobce: dánský
Záruka: 36 měsíců

Dětská židlička z masivu pro nejmenší děti

Největší nabídku dětského nábytku z masivu přináší na naše stránky dánský výrobce. Ale překvapivý není jen široký výběr dětského nábytku, rovněž je zde možný široký výběr nejrůznějších odstínů. Pro ty z vás, kteří nechtějí mít dětský pokoj z masivu příliš barevný, třeba v odstínu růžové či tyrkysové, přináší výrobce střídmější odstíny. Dětská židle v odstínu antracit není jediným designem v tomto odstínu, na výběr je zde ještě dětský stůl, nebo postel či další díly nábytku pro vybavení dětského pokoje. Díky nabídce odstínů pak můžete třeba židli v odstínu antracit kombinovat se stolem v růžovém provedení. Možností, jak také můžete vidět na ilustračních fotografiích, je opravdu celá řada.

 

Dánský výrobce klade velký důraz na kvalitu, dětský nábytek je rovněž certifikovaný. Pro výrobu požívá kvalitní dřevo borovice, které je řádně vysušené a bez kazů, proto je povrch nábytku hladký. Rovněž nedochází k deformaci nábytku vlivem změny teplot v interiéru. Dodání židle v dílech s nutností montáže dle návodu.


Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.