Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 7:00 - 21:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská šatní skříň z masivu Alex AXKL1219

Výrobce: VP
Kód: VP0038-2014
20 620 Kč
Dostupnost:
4-5 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 200 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 74 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: borovice
Způsob dodání : v demontu
Barva: dle fotografie
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská šatní skříň Alex najde uplatnění i v jiných interiérech

Belgický výrobce představuje velmi luxusní kolekci dětského nábytku, která díky velmi netradičnímu designu může najít uplatnění kromě dětského pokoje, také ve studentském pokoji nebo pracovně. Fantazii se zde meze nekladou. Nábytek je cenově náročnější, ale nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu, která je dána nejen zpracováním, ale i použitým materiálem při výrobě, dřevem borovice. V kolekci najdete samozřejmě další díly nábytku, uveďme alespoň postel s přistýlkou, psací stůl či praktický regál. Sestavit můžete nejrůznější podoby interiéru výběrem z nabídky samostatných dílů.

 

Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu a s tím souvisí také tloušťka materiálu až 3,5 cm. Je také příjemné, že hrany nejen regálu, ale i ostatních dílů nejsou ostré. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.

 

 

Nábytek ze dřeva pro děti i dospělé

Díky designu lze opravdu skříň využít v nejrůznějších interiérech. Šatní skříň postrádá typický dětský design. V nabídce navíc najdete také třídveřovou šatní skříň a na fotografiích uvádíme jejich vnitřní uspořádání.

V kolekci dětského a studentského nábytku Alex nabízí výrobce i rozměrově velký psací stůl. Ve spojení s regálem tak zajistíte vašemu dítěti ty nejlepší podmínky pro studium. Kolekce patří k dražším, ale nábytek je opravdu velmi kvalitní, nemluvě o originálním designu.


VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský psací stůl z masivu Alex AXBU1319

Dětský psací stůl z masivu Alex AXBU1319

Dostupnost:
4-5 týdnů
10 309 Kč
Dětský regál z masivu a kovu Alex AXBI2219

Dětský regál z masivu a kovu Alex AXBI2219

Dostupnost:
4-5 týdnů
12 268 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.