Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská šatní skříň z masivu 36-4275-82-000

Výrobce: HoppeK
Kód: HPK00199-2015
17 187 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 201 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 65 cm
Materiál: borovice/MDF
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: dánský
Záruka: 48 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň z masivu, certifikovaný nábytek

Kolekce dánského výrobce představují řadu možností pro zařízení interiéru dětského pokoje z masivu pro holku i dětského pokoje z masivu pro kluka. Samozřejmě že kromě návrhů ucelených interiérů představujeme i samostatné díly nábytku, jako například šatní skříň. Dánský výrobce nabízí dětský nábytek z masivu značkový, certifikovaný a s ohledem na precizní výrobu a vysokou kvalitu, nábytku odpovídá i cena, která je bohužel vyšší. Ale nábytek přeci nepořizujeme na jeden rok a tak je to možné, kvalita a zdravotní nezávadnost by měly být na prvním místě, především pak v dětském pokoji.

 

Vnitřní uspořádání skříně je vyobrazeno na ilustrační fotografii. Nechybí police, ale můžete využít i šatní tyč. Dánský výrobce i s ohledem na značku klade enormní důraz na vysokou kvalitu. Materiál dřevo borovice vysušené a bez kazů v kombinaci a to ve větší míře s mdf deskou, čímž je zabráněno deformaci skříně vlivem prostředí. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Prodloužená záruka na 48 měsíců.

 

Hoppekids - with heart and soul
S nábytkem a dekoracemi Hoppekids můžete přeměnit dětský pokoj vašeho dítěte ve vysněný svět. Nabídka je flexibilní a vybírat můžete témata, které budou charakterizovat osobnost a charakter dítěte. Dětský pokoj vybavíte dle jeho zájmů či oblíbených pohádkových postaviček. Dětský nábytek je modulový, vy sami sestavujete vše od začátku až dokonce tak, aby jste docílili maximálně funkčního prostoru.
I my na nábytku Aldo jsme rodiči dětí a proto si uvědomujeme jak těžké je vybavit dětský pokoj, aby naše ratolesti byly spokojené.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Nepřehlédněte nové trendy

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.