0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Yakut

Výrobce: CL-T
Kód: CLT003-2017
11 463 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 204 cm
Šířka: 122 cm
Hloubka: 52 cm
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-růžová
Výrobce: turecký
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň pro princezny

Každá princezna musí mít svou šatní skříň pro odkládání šatiček. Vhodnou volbou může být šatní skříň tureckého výrobce, v oblíbené kombinaci bílé a růžové barvy. Levá část šatní skříně nabízí šatní skříň pro zavěšení rámínek s oděvy. Pravá část pak disponuje několika policemi pro ukládání oděvů. Ve spodní části skříně naleznete pak úložný prostor v podobě tří šuplíků. Stylový a elegantní design nejen šatní skříně ale celého dětského pokoje Yakut dotváří krásná kombinace tmavě růžové barvy s kontrastní bílou barvou. V kolekci Yakut naleznete vybavení kompletního dětského pokoje. Praktickým doplňkem k této kolekci je také komoda se zrcadlem, která ne náhodou připomína toaletní stolek.


Řešení dětského pokoje pro malou i větší slečnu

Díky široké nabídce samostatných dílů, můžete kolekcí Yakut zařídit jak dětský pokoj pro holčičku předškolního věku, tak studentský pokoj pro dospívající slečnu. Pro menší holčičky doporučujeme postel s prostorem na spaní 90x200 cm, která se také hodí do malých interiérů kdy není místa nazbyt. Pro větší slečny je pak lépe rozhodně pořídit větší postel o rozměru 140x200 cm. Možností je díky široké nabídce dílů opravdu pro váš interiér celá řada.


Šatní skříň je dodávána v demontu s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Cilek
Společnost, která ví, že každé dítě chce opravdu mít unikátní dětský pokoj a dle tohoto zjištění navrhuje také design. Dětské pokoje reflektují na potřeby dítě předškolního i školního věku, reflektují na individuální osobnost. Společnost Cilek byla založena v roce 1995 a dnes patří k předním, celosvětovým výrobcům nábytku prezentují své designy ve 66 zemích a téměř 500 kamenných prodejnách. A to znamená, že ročně je vyrobeno přes 3 milióny dětských pokojů. Společnost se soustředí na výrobu nábytku pouze pro miminka, školáky a studenty. proto dokáže nabídnout nábytek, který zcela přesně pokryje potřeby dětí. Společnost nábytek Aldo se stala partnerem a tak můžeme prezentovat tento kvalitní dětský nábytek také vám a to hned ve třech zemích, kde působíme. Česko, Slovensko a Polsko.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.