0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň telefonní budka SCWRLB

Výrobce: VP
Kód: VP0047-2015
11 448 Kč
Předpokládaný termín:
2-3 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 190 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 56 cm
Materiál: lamino – mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: červená
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Originální řešení úložného prostoru v dětském pokoji

netradiční úložné prostory v dětském pokoji můžete vyřešit pořízením šatní skříně, které dal belgický výrobce podobu telefonní budky. V identickém designu najdete tyto telefonní budky v Londýně a v tomto tématu můžete ke skříni pořídit i patrovou postel, která má zase podobu londýnského, tradičního autobusu. Design bychom spíše doporučili pro kluky, ve spojení s patrovou postelí pak získáte příjemné vybavení dětského pokoje dvou kluků. Vnitřní uspořádání šatní skříně znázorňuje ilustrační fotografie.

 

Belgický výrobce kromě originálního designu klade velký důraz také na kvalitu a detailní zpracování. materiálem pro výrobu skříně se stala mdf deska ve spojení s laminátem. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

Zařizujeme dětský pokoj netradičně

V posledních několika letech jsou tematické dětské pokoje jak pro holky, tak pro kluky velmi oblíbené. Je to sice jen po určitou dobu či v daném věku dítěte, ale dnes není ničím zvláštním zařizovat dětský pokoj právě dle věku dítěte. Až budou vaše děti větší a nebudou chtít spát v posteli, která má podobu autobusu, nastane chvíle pro zařízení studentského pokoje. Pokud jste příznivci tematických dětských pokojů, z nabídky belgického výrobce si určitě vyberete. Nechybí ani návrh dětského pokoje pro malé požárníky, nebo dětské postele v podobě aut v růžovém odstínu pro holky.VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský regál z masivu Cowboy 36-2009-CW-000

Dětský regál z masivu Cowboy 36-2009-CW-000

Předpokládaný termín:
3-4 týdny
od 12 505 Kč
Dětský pokoj s patrovou postelí London bus

Dětský pokoj s patrovou postelí London bus

Předpokládaný termín:
2-3 týdny
od 19 244 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.