0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská šatní skříň Roudoudou P41.173

Výrobce: Gaut
Kód: GA0086-2014
12 304 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 200 cm
Šířka: 105 cm
Hloubka: 59 cm
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlý dub, krém
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaný dětský nábytek, šatní skříň Roudoudou

Pokud upřednostňujete sice dražší, ale velmi kvalitní dětský nábytek, určitě vám doporučíme kolekce francouzského výrobce. Vysoká kvalita a detailní zpracování, to vše ještě doplněno netradičním designem. A mezi takový nábytek patří kolekce Roudoudou kde jedním z dostupných dílů určených k vybavení dětského pokoje pro miminko je také šatní skříň. V této kolekci patří k oblíbeným dílům také rozkládací dětská postýlka a komoda s přebalovacím pultem. A samozřejmě vše v té nejvyšší možné kvalitě.

 

Vysokou kvalitu dokládá francouzský výrobce řadou certifikátů, zdravotní nezávadnost tolik důležitá právě pro miminka je samozřejmostí. Materiálem je mdf deska a masiv, hrany zakončeny systémem abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

Vnitřní uspořádání: levá část police a tyč, pravá část tři police

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj pro miminko může mít mnoho podob

Před narozením miminka se snažíme mít vše připravené. Co ale vlastně před jeho narozením opravdu potřebujeme? Kompletně vybavený dětský pokoj, nebo stačí jen několik segmentů nábytku. Většina z nás zařizuje dětský pokoj až miminko povyroste a před jeho narozením pořizujeme pouze dětskou postýlku třeba pro umístění do ložnice. Ano, i toto řešení je zcela v pořádku. V prvním roce života miminko převážně spí a dětský pokoj jako takový stejně nijak zvlášť nevyužije.

My jako prodejci nábytku doporučujeme k dětské postýlce pořídit ještě komodu s přebalovacím pultem, potřebné produkty do výbavičky pro miminko a máte vše připraveno.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská šatní skříň Camille P79.173

Dětská šatní skříň Camille P79.173

Dostupnost:
3 - 4 týdny
7 487 Kč
Dětská šatní skříň Emile P94.173

Dětská šatní skříň Emile P94.173

Dostupnost:
3 - 4 týdny
8 466 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.