Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň pro holky Bonny BOKL23

Výrobce: Vipack
Kód: VP00179-2014
Belgický výrobce nabízí šatní skříň do dětského pokoje pro holku. provedení bílé ve spojení s tmavě a světle růžovou.
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
26 349 Kč

Parametry produktu

Výška: 201 cm
Šířka: 147 cm
Hloubka: 59 cm
Hmotnost: 117 kg
Počet balíků: 3 ks
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: belgický
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Šatní skříň do dětského pokoje pro holky

Nabídka belgického výrobce v kolekci dětského nábytku Bonny je velmi široká. Vybrat si můžete i šatní skříně a to hned v několika provedeních. Oblíbený bílý odstín ve spojení se světle a tmavě růžovou a kromě třídveřové skříně vhodnější do dětského pokoje pro dvě děvčata je k dispozici i dvoudveřová šatní skříň. Navíc v úplně stejném provedení můžete pořídit dětskou postel s šuplíky, nebo dětskou postel s psacím stolem a nechybí ani patrová postel, která se velmi hodí právě k třídveřové skříni. Ideální spojení dílů v dětském pokoji pro dvě holky.

 

Belgický výrobce klade velký důraz na kvalitu a proto také zvolil jako materiál pro výrobu mdf desky. Ta dosahuje po obvodu skříně až 3,5 cm tloušťky. Dodání skříně v dílech s nutností montáže, kterou lze na stránkách nábytek Aldo poptat. Doprava a výnos zdarma.

 

 

Dětský pokoj pro dvě princezny

Je všeobecně známo, že děvčata mají určitě více oblečení než kluci. Proto se také rozměrově větší skříně pořizují nejčastěji do dětského pokoje pro holku. Pokud máte malý interiér, který musí obývat dvě dívky, ideálním spojením je patrová postel Bonny právě s touto šatní skříní. Úspora místa v interiéru je opravdu velká. Ale jak jsme již uvedli, nabídka belgického výrobce je velmi široká a možností celá řada.

 

Celkově můžeme design šatní skříně zařadit určitě do kategorie moderního dětského nábytku.

 

VP company
"Fine furniture for young people”, tímto mottem se belgická společnost řídí. Kvalitní nábytek pro malé děti a studenty. Společnost VP je rodinný podnik s dlouholetou tradicí datující se od roku 1952. Belgický výrobce dodává nábytek vyrobený z těch nejkvalitnějších materiálů a nabízí nábytek s certifikací, plně respektující normy Evropské unie pro bezpečnost vašich dětí.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu