Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Noam

Výrobce: Gaut
Kód: GA00313-2020
  • kvalitní šatní skříň z mdf desky
  • zakončení hran ABS
  • vnitřní uspořádání dle potřeb miminka, nebo školáka
  • nabídka dalších dílů pro vybavení pokoje miminka
nedostupné
15 775 Kč

Parametry produktu

Výška: 187 cm
Šířka: 94 cm
Hloubka: 56 cm
Barva: světlý dub-bílá
Materiál: mdf deska, laminátová deska 15-22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Dle výběru postýlky pro miminko, můžete využívat šatní skříň od jeho narození až do dospělosti

Kolekce nabízí klasickou postýlku, ale také kompaktní postýlku, kterou lze rozložit na postel pro matraci o velikosti 90x190 cm, skříň tak můžete využívat řadu let. Díky použitým materiálům pro její výrobu a vlastní vysokou kvalitu, bude i za několik let vypadat jako nová. Jediné co budete muset jak dítě poroste je, měnit výšku šatních tyčí. V kolekci Noam vás ale rozhodně ještě kromě šatní skříně osloví designová dětská postýlka, kterou také může vaše dítko využít delší čas, jak jsme uvedli hned na začátku.

Nábytek z brandové kolekce Galipette, která nabízí jen ty nejvyšší možnou kvalitu. Nábytek s certifikací, nábytek vyrobený z kvalitních materiálů jako je mdf deska, minimální tloušťka materiálu 22 mm a samozřejmostí jsou ABS hrany. Taková je rovněž šatní skříň z kolekce Noam, která vás osloví už na první pohled. Líbivý skandinávský design, kvalitní zpracování a široká nabídka dalších dílů nábytku pro kompletní vybavení pokoje miminka. Nábytek, který s miminkem poroste bez sebemenší újmy na zdraví.

Certifikát ISO 9001 - kvalita 
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 let na nábytek 
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

Nábytek Aldo, design, který nikde jinde nenajdete

Mít výhradní zastoupení od daných výrobců má pro vás zákazníky určitou váhu spolehlivé společnosti. Výhradní zastoupení není jednoduché získat a my jako prodejce nábytku jsme velmi rádi, že tímto zastoupením se můžeme pochlubit hned u několika výrobců. Navíc pro vás jako zákazníky má výhradní zastoupení kouzlo v tom, že váš interiér bude originální a netradiční. Výhradní zastoupení je také o nádherných designech, které je třeba pro vás zákazníky získat a o to se snažíme již několik let. Nábytek s duší, nábytek s temperamentem, nábytek od Aldo.

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail. Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu