0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská šatní skříň Mila 2510AR2P

Výrobce: PRS
Kód: PRS0032-2016
4 824 Kč
Dostupnost:
2 - 3 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 181 cm
Šířka: 94 cm
Hloubka: 50 cm
Hmotnost: 65 kg
Počet balíků: 2 ks
Materiál: laminátová deska 15-22 mm
Způsob dodání : v demontu
Barva: fialková-bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Návod k montáži

Dětská šatní skříň pro holku

Mezi velmi oblíbené odstíny pro vybavení dětského pokoje holky patří růžová, bílá a fialková. Francouzský výrobce nejen pro šatní skříň, ale i další dostupné díly dětského nábytku v této kolekci, zvolil fialkovou ve spojení s bílou. Docílil tak velmi elegantního designu, který určitě vaší malou či větší slečnu okouzlí. Dětská skříň má rozhodně originální design. Nechybí ani zrcadlo, které dělí skříň na dvě části. Pravá, menší část skříně nabízí police, levá část je pro možné zavěšení oděvů. V identickém designu najdete široký výběr dalších dílů nábytku pro možné vybavení celého dětského pokoje holky či dvou slečen.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a bezpečnost vašich dětí. Materiálem pro výrobu šatní skříně se stala laminátová deska s tloušťkou 15 až 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.

 

 

Nemáte místo v dětském pokoji na umístění skříně?

Je řada dalších možností. Pokud je váš interiér určený k vybavení dětského pokoje malý, lze pořídit například praktickou patrovou postel, jejíž součástí je psací stůl, police i šatní skříň. Ideální řešení, pokud nemáte prostor na několik dílů nábytku. Nabídka kolekce Mila je široká a můžete vybírat i rozměrově menší nábytek, místo skříně lze pořídit třeba komodu, nebo úzký regál.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská šatní skříň Biotiful 2273A3PT

Dětská šatní skříň Biotiful 2273A3PT

Dostupnost:
2 - 3 týdny
7 806 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.