0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Ludo P0P.173

Výrobce: Gaut
Kód: GA00161-2015
9 207 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 186 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 57 cm
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: jasan-bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská skříň pro miminko i školáka

Francouzský výrobce představuje v kolekci Ludo nábytek pro miminka a díky možnosti rozložení postýlky na postel také nábytek pro školáky i studenty. Skříň tak patří k dalším dílům v kolekci, který můžete využít od narození až po dospělost. Důmyslným designem výrobce sledoval především maximální využití nábytku na dlouhou dobu. U pokojů pro miminka se setkáváme vesměs s nábytkem, který lze využít pouze na tři až čtyři roky. Kolekce Ludo vám nabízí mnohem víc a díky vysoké kvalitě, kterou značkový nábytek prezentuje i po několika letech je design zachován. Skříň je rozdělena na dvě části, levá část nabízí šatní tyč a polici a pravá část tři police. Příjemný odstín vhodný pro malé i větší děti.

 

Francouzský výrobce jako představitel značkového dětského nábytku s certifikací samozřejmě klade velký důraz na kvalitu. Materiálem pro výrobu skříně se stala mdf deska, nechybí ani abs hrany. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnostMožnosti kolekce Ludo: bezpečí miminek je naší prioritou


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská šatní skříň Am stram Gram P0T.173

Dětská šatní skříň Am stram Gram P0T.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
9 017 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.