0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská šatní skříň Lilly G58.173

Výrobce: Gaut
Kód: GA0015-2015
11 461 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 193 cm
Šířka: 104 cm
Hloubka: 59 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň v elegantním designu

Pokud se chystáte zařídit dětský pokoj pro malou slečnu, nebo studentský pokoj pro už dospívající dívku, rozhodně stojí za inspiraci kolekce francouzských výrobců. Jsou vždy velmi elegantní, dívčí a ne jinak je tomu v kolekci dětského nábytku Lilly. Široká nabídka dílů pro sestavení dětského pokoje a studentského pokoje. Šatní skříň v klasickém dvoudveřovém provedení může být změněna také na rozměrově menší variantu skříně, kterou v nabídce najdete. Volba je na vás, v každém případě kolekci Lilly patří k velmi originálním.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu šatní skříně nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek v kolekci Lilly je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Dětský pokoj pro malou i velkou slečnu

nabídka dílů kolekce Lilly může oslovit rodiče větších i menších slečen hned z několika důvodů. Můžete si vybrat ze dvou rozměrů postele. Pro malou slečnu postel s místem na spaní 90x200 cm  a pro velkou slečnu postel s místem na spaní 120x200 cm. Mezi velmi oblíbené díly nábytku patří rovněž toaletka a nechybí ani prostorný psací stůl, který pokryje potřeby i studentky. Všechny díly v nabídce samostatně, jak tedy bude vypadat váš interiér je pouze na volbě daných dílů.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.