Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská šatní skříň Lilly G58.171

Výrobce: Gaut
Kód: GA0014-2015
8 498 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: šedá
Výška (cm): 185 cm
Šířka (cm): 62 cm
Hloubka (cm): 59 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň Lilly, malá a šikovná

Kolekce dětského nábytku Lilly francouzského výrobce představuje velmi elegantní design. A to platí pro všechny díly včetně šatní skříně s jedním křídlem. Její malé rozměry využijete v případě, že dvoudveřové provedení šatní skříně již nestačí, nebo když se vám do dětského pokoje prostě větší skříň nevměstná. Kolekce Lilly to je široký výběr z nabídky samostatných dílů pro možné sestavení dětského pokoje, ale i studentského pokoje pro dospívající slečnu. Typická francouzská elegance pro vaši holčičku.

 

Francouzský výrobce kromě důmyslného, originálního designu klade velký důraz i na kvalitu. Proto také pro výrobu šatní skříně nepoužil laminát, ale mdf desku, která je rozhodně kvalitnější. Dětský nábytek v kolekci Lilly je rovněž značkový, certifikovaný. Jako bezpečnostní prvek zde můžeme jmenovat zaoblení hran. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Dětský pokoj s francouzskou elegancí

Pokud zařizovat dětský pokoj pro malou, nebo už větší slečnu, tak výběrem z nabídky kolekcí francouzských výrobců. Dětský nábytek je totiž velmi elegantní, nabízí i typické díly nábytku opravdu jen pro slečnu jako je například v kolekci Lilly toaletní stolek. Líbí se nám také možnost výběru ze dvou rozměrů postele. Pro menší slečnu postel s místem na spaní 90x200 cm a pro větší slečnu postel s místem na spaní 120x200 cm. Ale jsou zde ještě další zajímavé díly nábytku, které vám představujeme na ilustračních fotografiích.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.