0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Emile P94.173

Výrobce: Gaut
Kód: GA0058-2014
8 466 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 186 cm
Šířka: 102 cm
Hloubka: 58 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: světlý ořech v bílé patině
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň Emile, to je především vysoká kvalita značky Gami

Značkový dětský nábytek Gami je zárukou té nejvyšší možné kvality. Zařizovat či lépe řečeno vybavovat dětský pokoj značkovým nábytkem se z dlouhodobého hlediska vyplatí. Určitě nebudeme muset až do dospělosti dítěte nic měnit. Jedním z takto kvalitních dílů nábytku je bezesporu šatní skříň z kolekce Emile, která nabízí nábytek do dětského pokoje pro nejmenší děti, tedy miminka. V nabídce najdete také rozkládací dětskou postýlku, nebo klasickou dětskou postýlku, velmi praktickým dílem může být komoda s přebalovacím pultem. Francouzský nábytek to je v podstatě sázka na jistotu spokojeného nákupu.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost, ale také samotné zpracování či materiál. Dětský nábytek Emile je vyroben z mdf desky a z části bukového dřeva. Hrany opatřeny systémem zakončení abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Vnitřní uspořádání skříně nabízí v levé části jednu polici a šatní tyč, v pravé části čtyři police.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Co potřebujeme před narozením miminka v dětském pokoji?

Nejdůležitějším dílem je zcela určitě kvalitní dětská postýlka. Nepodceňujte ani výběr matrace, která je neméně důležitá pro zabezpečení spokojeného spánku dítěte. Řada rodičů před narozením dítěte pořizuje pouze dětskou postýlku, kterou umístí do ložnice a dětský pokoj či jeho vybavení nechají až na dobu, kdy se dítě vyvine, je starší. Ano i tímto způsobem lze postupovat.

 

Dnešní nabídka nábytku však i pro miminka nabízí řešení, které šetří nemalou část finančních nákladů. Jenom v naší nabídce najdete celou řadu dětských postýlek, které lze demontáží změnit na celý pokoj, nebo alespoň lze postýlku rozložit na klasickou postel. A tak je otázkou, zda vlastně nepořídit vše hned a máte vystaráno až do dospělosti dítěte. Na nábytku Aldo také lze pořídit kromě nábytku vše, co do výbavičky pro miminko můžete potřebovat.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská postýlka rozkládací Emile P94.702

Dětská postýlka rozkládací Emile P94.702

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
8 466 Kč
Dětská postýlka Emile P94.601

Dětská postýlka Emile P94.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 546 Kč
Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Dětská komoda s přebalovacím pultem Emile P94.160-611

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 314 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.