0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Elisa G50.173

Výrobce: Gaut
Kód: GA0021-2015
14 878 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 203 cm
Šířka: 132 cm
Hloubka: 59 cm
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-lily
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň opravdu pro slečnu

Už na první pohled je zřejmé, že šatní skříň je určena do dětského pokoje pro holku. A protože pro holku, tak nechybí kromě oblíbených odstínů bílé a lily ani zrcadlo ve středové části. Šatní skříň z kolekce dětského nábytku Elisa nabízí tradiční francouzskou eleganci a výrobce je také francouzská společnost. V kolekci najdete celou řadu samostatných dílů na výběr pro možné sestavení dětského pokoje, ale i studentského pokoje. Na výběr máte ze dvou rozměrů postele, nechybí ani prostorný psací stůl, komoda, regál dokonce toaletka. Design je navržen tak, aby byl u malých i velkých slečen opravdu oblíbený.

 

Francouzský výrobce klade důraz na bezpečnost a vysokou kvalitu. Hrany skříně jsou zaobleny, nejsou ostré. Některé z hran mají zakončení systémem abs. Materiálem je laminát od 18 do 22 mm. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Vnitřní uspořádání: levá část police a šatní tyč, pravá část tři policeGautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.