Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň dvoudveřová Finland

Výrobce: PRS
Kód: PRS0014-2020
  • výška skříně 186 cm, šíře 92 cm, hloubka 51 cm
  • materiál laminátová deska s tloušťkou až 25 mm
  • spojení odstínů bílé s imitací světlého dubového dřeva
  • široká nabídka dalších dílů do dětského pokoje
nedostupné
montáž
Snadná montáž
Sestavíte sami podle přehledného návodu
6 981 Kč

Parametry produktu

Výška: 186 cm
Šířka: 92 cm
Hloubka: 51 cm
Hmotnost: 56 kg
Počet balíků: 3 ks
Barva: světlý dub-bílá
Materiál: laminátová deska 16 a 25 mm
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců

Návod k montáži

Šatní skříň do dětského pokoje v oblíbeném, skandinávském designu

Především díky jednoduchému, až minimalistickému designu můžeme říci, že šatní skříň je ideální pro menší a středně velký interiér dětského pokoje. Skandinávský design, který v kombinaci odstínů bílé se světlým dubem může doplnit interiér dětského pokoje holky i kluka.

Vnitřní uspořádání je klasické, v dolní a horní části police, pod horní policí po celé šíři šatní tyč. Dvoudveřové uspořádání je vhodné pro jedno dítě, ale pokud se vám skandinávský design líbí a máte dvě děti, pak v kolekci Finland najdete ještě rozměrově větší variantu skříně. S ohledem právě na jednoduchý design nabízí francouzský výrobce v této kolekci velmi dostupnou cenu pro všechny díly nábytku a jejich nabídka v této kolekci velmi široká. Sestavit můžete dětský pokoj v několika možných podobách. Díky laminátové desce s tloušťkou až 25 mm můžeme říci, že šatní skříň je kvalitní, stabilní.

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí postele v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu