Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská šatní skříň Charly P0C.173-773

Výrobce: Gaut
Kód: GA0066-2014
13 655 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bělená třešeň - modrá
Výška: 185 cm
Šířka: 108 cm
Hloubka: 59 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská šatní skříň Charly jakostní značky Gami

Pořizovat značkový dětský nábytek se i přes vysokou cenu z dlouhodobého hlediska vyplatí. Díky kvalitnímu zpracování vám konkrétně dětská skříň Charly může nabídnout dlouhou životnost bez znatelných změn, vysokou mechanickou odolnost a celkové kvalitní zpracování. Ve stejně vysoké kvalitě můžete v kolekci dětského nábytku Charly od francouzského výrobce pořídit rozkládací dětskou postýlku, nebo komodu, která je dostupná i s přebalovacím pultem. A ten do dětského pokoje pro miminko určitě doporučujeme. Pult je nejvíce bezpečným způsobem pro přebalování miminka. Odstíny je kolekce určena jak pro holčičky, tak pro chlapečky, jako je tomu v tomto případě.

 

Francouzský výrobce představuje sice finančně náročné kolekce dětského nábytku, ale kvalita je opravdu velmi vysoká. Hrany nábytku jsou zaoblené a zakončeny systémem abs, materiálem je mdf deska. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma po celé republice.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Náš první dětský pokoj

Všechno je jednou poprvé i příchod vašeho prvního miminka na svět. Pokud teprve čekáte na příchod potomka, určitě už zvažujete, jak mu vybavit jeho, její první dětský pokoj. Mezi určitě nejdůležitější díly patří dětská postýlka a neméně důležitá je také matrace. V prvním roce miminko převážně spí, proto je výběr postýlky a matrace tolik důležitý. Pokud chcete mít dětský pokoj zařízený kompletně, pak určitě doporučujeme pořídit komodu s přebalovacím pultem a tuto možnost kolekce Charly samozřejmě nabízí, ostatně jak jsme uvedli už v úvodu. Šatní skříň pak může a nemusí být, z počátku se bez ní celkem obejdeme.


Co vám kolekce Charly nabízí přikládáme na ilustračních fotografiích a nezapomeňte, že nábytek Aldo to je nákup pod jednou střechou a tak jistě stojí za zhlédnutí také naše kategorie výbavička pro miminko.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.