0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská šatní skříň Camille P79.173

Výrobce: Gaut
Kód: GA0053-2014
7 487 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 186 cm
Šířka: 87 cm
Hloubka: 59 cm
Materiál: mdf deska 18, 22 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-šedá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma

Kvalitní šatní skříň do dětského pokoje pro miminko i školáka

Kolekce dětského nábytku Camille to je nabídka samostatných dílů od francouzského výrobce pro možné sestavení dětského pokoje pro miminko. Charakterizovat lze dětský nábytek z této kolekce jako velmi kvalitní a jedná se také o dětský nábytek značkový. Vnitřní uspořádání skříně je rozděleno na dvě poloviny, levá část 4 police, pravá část police a šatní tyč. Takové uspořádání vnitřního prostoru také patří k nejoblíbenějším. Kolekce Camille nabízí kromě kvality velmi praktický design, který v dětském pokoji pro miminko určitě najde uplatnění a především maminkám velmi usnadní práci.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost, ale také samotné zpracování či materiál. Dětský nábytek Camille je vyroben z mdf desky a z části bukového dřeva. Hrany opatřeny systémem zakončení abs. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj "nejen" pro miminko

Design šatní skříně v podstatě uplatníte od narození vašeho dítěte až po jeho dospělost, jelikož a to záměrně, postrádá dětské motivy. Nábytek pro děti je lépe volit v neutrálních tónech, pokud s přibývajícím věkem dítěte nechcete neustále vybavení dětského pokoje měnit. Je lépe měnit bytové doplňky, což je finančně méně náročné než pořizování nábytku stále znova. V  kolekci Camille si můžete všechny dostupné díly nejjednodušeji pořídit u produktu dětský pokoj v dílech.

 

Ale to není zdaleka vše, co vám na nábytek Aldo můžeme nabídnout. Kromě dětského nábytku pro miminko představujeme také vše, co s jeho narozením souvisí. Pokud ještě nemáte výbavičku pro miminko vyberete si u nás povlečení, přikrývky, chrastítka, spací vaky, usínáčky, ale i velmi hezké hračky. Nábytek Aldo to je nákup pod jednou střechou z pohodlí domova.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětský pokoj Camille P79

Dětský pokoj Camille P79

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
od 7 487 Kč
Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Dětská komoda Camille s pultem P79.020

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 948 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.