0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka Sailing

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00130-2016
7 982 Kč
Předpokládaný termín:
5 - 6 týdnů
Doprava zdarma
Výnos do patra zdarma

Parametry produktu

Výška: 97 cm
Hloubka: 82 cm
Délka: 137 cm
Prostor na spaní: 70x130 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá, modrá, tmavý kaštan
Výrobce: turecký
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Dětská postýlka pro miminko chlapečka

V kolekci dětského nábytku pro miminko chlapečka Sailing najdete celou řadu samostatných dílů nábytku. Samozřejmě, že v prvních letech života každého dítěte je kromě rodičů nejdůležitější postýlka a ta by měla být velmi kvalitní. V kolekci najdete dva typy postýlek a to rozkládací postýlka s možnosti rozložení na postel, nebo klasická postýlka bez možnosti rozložení, kterou představujeme nyní. Součástí postýlky jsou i dva šuplíky, které jsou jistě praktickým doplněním. Můžete je využívat na přikrývky, povlečení či jiné potřeby. Pokud jste se rozhodli vybavit celý dětský pokoj pro vaše miminko, pak kolekce Sailing je opravdu originální. A jelikož se jedná o značkový nábytek, který nabízí vždy něco navíc, máte možnost i v této kolekci například pořídit nejrůznější doplňky. Dětské povlečení a přikrývku pro miminko tematicky související s designem nábytku, také stolní lampičku, stropní osvětlení a dokonce koberec.

 

Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na tři roky klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt a sada šuplíků v ceně postýlky, doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.