0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
Doprava zdarma

Dětská postýlka s šuplíky Nautica 10.506.1601

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ0085-2016
10 082 Kč
Dostupnost:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 103 cm
Šířka: 135 cm
Hloubka: 82 cm
Prostor na spaní: 70x130 cm
Cena postýlky: s šuplíky, roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Dětská postýlka s praktickými šuplíky Nautica

Před výběrem dětské postýlky je třeba zvážit, zda chcete zařizovat celý dětský pokoj pro miminko, nebo chcete pořídit jen dětskou postýlku. V nabídce dětského nábytku Nautica si můžete vybrat obojí. Díky samostatným dílům máte možnost pořídit dětskou postýlku s přebalovacím pultem s možností rozložení na postel, nebo klasickou dětskou postýlku s šuplíky jako levnější variantu, kterou nabízíme nyní. Značkový nábytek to je také ta nejvyšší možná kvalita a pro postýlku je to také prodloužená záruka až na sedm let. Pokud chcete pro miminko bezpečný, zdravotně nezávadný nábytek, pak je nejlépe volit značku. Ta je vždy zárukou toho nejkvalitnějšího a při zařizování dětského pokoje pro miminko se značka rozhodně vyplatí. V kolekci Nautica najdete všechny díly pro možné vybavení nejen dětského pokoje miminka, ale rovněž školáka. Výrobce zvolil téma moře a lodí a tomuto tématu odpovídají i odstíny.

 

Tip Aldo: dětská postýlka s pultem a přistýlkou Nautica, možnost rozložení na postel pro školákaTurecký výrobce věnuje maximální pozornost kvalitě nábytku, která je opatřena také certifikáty a sedmiletou zárukou. Cena postýlky s roštem bez matrace, možnost pořízení také povlečení i matrace pro miminko. Materiálem pro výrobu postele se stala mdf deska, dodání v dílech s nutností montáže. Doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.