0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka rozkládací Roudoudou P41.603-014

Výrobce: Gaut
Kód: GA0081-2014
14 157 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 88 cm
Šířka: 74 cm
Délka: 145 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska, masiv
Provedení: ABS hrana
Barva: krém
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Certifikovaný dětský nábytek, postýlka pro miminko Roudoudou

Nabídka značkového dětského nábytku od francouzského výrobce je na nábytku Aldo zaměřena především na nejmenší děti, respektive na nábytek pro možné vybavení dětského pokoje pro miminko. Nejmenší děti především potřebují kvalitní nábytek a zdravotně nezávadné prostředí. V kolekci značkového dětského nábytku Roudoudou s certifikací, lze pořídit dětskou postýlku samostatně, ale také spolu s dalšími díly pro sestavení kompletního návrhu dětského pokoje. Postýlka nabízí v pozdějším věku dítěte možnost rozložení na pohodlný otoman, jako doplnění interiéru dětského pokoje.

 

Francouzský výrobce klade důraz na kvalitu a detailní zpracování. Jakost dokládá řadou certifikátů. S kvalitou úzce souvisí také volba materiálu, v tomto případě je to mdf deska a dřevo buk, hrany zakončeny systémem abs. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Doprava zdarma.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

S nábytkem Aldo jsou vaše miminka v bezpečí

Často si klademe otázku, zda před narozením miminka pořídit pouze dětskou postýlku či vybavit, připravit kompletně celý dětský pokoj. V prvním roce života miminko převážně spí a v podstatě dětský pokoj jako takový nepotřebuje. Zda pořídit jen dětskou postýlku třeba pro umístění do ložnice či vybavit dětský pokoj kompletně je spíše otázkou osobní volby a volných finančních prostředků. Dětský pokoj samozřejmě můžete vybavit až v pozdějším věku dítěte, kdy se také již vyhraní a vy třeba znáte jeho oblíbené barvy, dětské postavičky, zkrátka jeho vkus.


Určitě ale při výběru dětské postýlky nic nepodceňujte a nejděte cestou kompromisu. Pro miminko je spánek velmi důležitý a tak dětská postýlka spolu s matrací musí být v té nejvyšší možné kvalitě. Postýlka, kterou nabízíme nyní vám navíc může sloužit několik let, jelikož až z ní vaše miminko vyroste, můžete ji přeměnit na praktický otoman. K postýlce v případě potřeby lze pořídit také šuplík jako úložný prostor.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postýlka Little Town P69.601

Dětská postýlka Little Town P69.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 157 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.