Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Doprava
zdarma nad 2 000 Kč
Doručení
za 3-7 dní

Dětská postýlka rozkládací Charly P0C.702

Výrobce: Gaut
Kód: GA0064-2014
12 546 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Barva: bělená třešeň
Výška (cm): 90 cm
Šířka (cm): 75 cm
Délka (cm): 145 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Dopravné: zdarma

Dětská postýlka Charly nabízí možnost rozložení na postel

Francouzský výrobce nabízí prostřednictvím dětské postýlky s možností rozložení na postel a odebráním bočnic způsob, jak připravit miminko na velkou dětskou postel s místem na spaní 90x200 cm. Přechod z dětské postýlky na postel tak může mít pro vaše miminko pomyslný mezistupeň, který postupně připravuje dítě na spánek bez toho, aniž by měl oporu či zábranu proti spadnutí právě v bočnici. Navíc po rozložení dětské postýlky na postel zůstává zachován i rozměr pro matraci 70x140 cm, postel tak bude i nadále pro miminko útulná, nebude se v ní ztrácet. A v této posteli může být až do předškolního věku. Je to samozřejmě také individuální.

 

Francouzský výrobce klade důraz na detailní zpracování a vysokou kvalitu, co dokládá i několika jakostními certifikáty. Dodání nábytku v dílech s nutností montáže. Možnost výběru i v odstínech určených chlapcům a holčičkám. Doprava zdarma po celé republice.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětský pokoj, nebo jen dětská postýlka?

Asi záleží na vašem cítění, zda chcete mít před příchodem miminka na svět vše připravené, samozřejmě nechybí v naší nabídce ani výbavička pro miminko, nebo dáte přednost pouze pořízení dětské postýlky, kterou si umístíte k sobě do ložnice. A dětský pokoj přijde na řadu až se miminko vyhraní, oblíbí si odstín, či hračku a pak můžete zařídit tematicky dětský pokoj. Ani jedna z variant není špatná. Je pouze třeba dodržet jednu zásadu, dětská postýlka stejně jako matrace musí být té nejvyšší kvality. Zde vůbec nejděte cestou kompromisu.

 

K dětské postýlce lze v kolekci Charly pořídit také šuplík, samozřejmě nechybí komoda s přebalovacím pultem kterou určitě doporučujeme a k dispozici je rovněž šatní skříň. Odstín nabízí výrobce bělená třešeň, kterou pak můžete variabilně doplnit růžovým, nebo modrým detailem.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postýlka rozkládací Emile

Dětská postýlka rozkládací Emile

Předpokládaný termín: 3 - 4 týdny
9 758 Kč
Novinky do schránky

Každý týden to nejzajímavější ze světa bydlení.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.