0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka rozkládací Brooklyn

Výrobce: Gaut
Kód: GA0049-2017
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma
Dětská postýlka Brooklyn
Šuplík k postýlce 120x17x62 cm
1 958 Kč

Parametry produktu

Výška: 86 cm
Hloubka: 64 cm
Délka: 124 cm
Nosnost: 70 kg
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: laminát 18 - 36 mm
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Barva: bělená třešeň
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Dětská postýlka s možností rozložení na postel, spaní pro miminko do pěti let

Je vám líto se zbavovat dětské postýlky jakmile jejím rozměrům vaše miminko odroste? S nábytkem Aldo již nemusíte. Představujeme rozkládací postýlku, kterou můžete rozložit na dětskou postel se stejným rozměrem místa na spaní. Má to nesporné výhody a to nejen v tom, že postýlku tak můžete využívat až do pěti let věku dítěte. Rozloženou postýlku na klasickou postel ocení i vaše malé dítě. Přechod z postýlky na postel je pro malé dítě zátěží, musí přivykat spaní bez bočnic a ve stejné posteli navíc se stejným rozměrem místa na spaní tento přechod lépe zvládne. Nemusíte vlastně pořizovat ani novou matraci, po rozložení postýlky na postel rozměr místa na spaní zůstává zachován. Rošt je v ceně postýlky, nabízí dvě možné polohy a rovněž využijete i po rozložení postýlky na postel. V kolekci nábytku Brooklyn najdete celou řadu dalších dílů pro možné vybavení kompletního dětského pokoje miminka. Nábytek je velmi kvalitní, s řadou jakostních certifikátů. Dodání v dílech s nutností montáže dle návodu.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - bezpečnost pro užívání, zdravotní nezávadnost


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.