0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka Puffy 10.111.1601

Výrobce: New Joy
Kód: NEWJ00109-2016
10 360 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 102 cm
Hloubka: 82 cm
Délka: 134 cm
Prostor na spaní: 70x130 cm
Cena postýlky: s šuplíky, roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: bílá-béž
Výrobce: turecký
Prodloužená záruka: 7 let
Doprava: zdarma
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Dětská postýlka pro miminko s prodlouženou zárukou

Pokud jste se rozhodli pořídit klasickou postýlku pro vaše miminko jen do tří let a pak máte v plánu zařídit zcela nový dětský pokoj už pro dítě předškolního i školního věku, tato postýlka je vhodným řešením. Pokud však chcete postýlku využívat déle, v kolekci Puffy najdete ještě rozkládací postýlku, která bude vašemu miminku sloužit až do patnácti let. Kterou z variant zvolíte je už na vás. Klasická dětská postýlka nabízí rozměr místa na spaní pro matraci o velikosti 70x130 cm. V ceně postýlky je započítán rošt i sada dvou šuplíků. K postýlce můžete pořídit i velmi kvalitní matraci a celou řadu dalších dílů nábytku pro možné vybavení celého dětského pokoje pro miminko. Dětská postýlka je velmi kvalitní a díky tomu může výrobce nabídnout prodlouženou záruku až na sedm let.

 

Výrobce značkového dětského nábytku s prodlouženou zárukou až na sedm let klade kromě kvality důraz také na originalitu, zdravotní nezávadnost a praktické využití nábytku. Postýlka je vyrobena z mdf desky. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže dle návodu. Rošt a šuplíky v ceně postýlky, doprava zdarma.New Joy
Značkový nábytek pro děti New Joy s mnohaletou tradicí je zárukou kvality a originálního designu. Společnost New Joy představuje dětský nábytek nové generace, který je chytrý, bezpečný a kvalitní. To vše dokládají také certifikáty GS security test, E1, TSE, ISO.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětská postýlka Adele P1K.601

Dětská postýlka Adele P1K.601

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 302 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.