Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka pro dětský pokoj

Dětská postýlka patří k nejdůležitějšímu vybavení pro první rok života dítěte, kdy převážnou část dne a noci prospí. Právě z tohoto důvodu by postýlka pro novorozeně měla být bezpečná, zdravotně nezávadná, ale také komfortní. Nabídka dětských postýlek v kategorii dětský nábytek je velmi pestrá. Od cenově velmi dostupných, až po cenově náročnější. Můžete si také vybrat postýlku do sestavy dětského pokoje, ale rovněž jako samostatný díl nábytku.

 

Dětská postýlka Combo.  

Postýlka Combo nabízí možnost rozložení na dětský pokoj

 

Ekonomické pořízení dětské postýlky

Dětská postýlka, jako samostatný díl nábytku je předem určena k likvidaci, jelikož dítě - novorozeně ji využije pouze do 2 až 3 let. Proto se nábytek Aldo zaměřil také na ekonomiku a multifunkční podstatu dětské postýlky. Mezi představitele právě takového nákupu patří dětská postýlka Combo, z které v období, kdy vaše ratolest postýlce odroste, můžete jednoduchou demontáží vytvořit kompletní sestavu dětského pokoje. Celá investice do dětské postýlky tak finančně zůstane neměnná až do studentských let. Nemusíte až miminko odroste znova pořizovat dětskou postel a ostatní nábytek k ní, nestane se vám, že by jednotlivé díly dětského nábytku na sebe vzájemně nenavazovaly. Další dětskou postýlkou, kterou lze využit déle, že do tří let, je například nabídka belgického dětského nábytku Noukie´s. Tu jako díly v demontu obdržíte s jedním čelem navíc, které do potřebné doby někam schováte a v momentě, kdy budete potřebovat dětskou postel klasických rozměrů, postýlku demontujete a změníte čelo. Získáte tak tím další level pro vaše dítě a ušetřené penízky.

 

   

Kolekce dětského nábytku pro miminka Chamonix (Belgie)

 

Správný postup při výběru dětské postýlky pro dětský pokoj?

Zkuste zvážit samozřejmě aspekt toho, zda chcete mít zařízený celý dětský pokoj ještě před narozením dítěte. Pokud ano a nechcete zbytečně utrácet a pořizovat po třech letech dětský pokoj znova, přikloňte se k mulifunkčnímu nábytku, který s věkem dítěte můžete přizpůsobovat jeho vzrůstu a potřebám. Pokud nechcete nebo správně vnímáte, že novorozeně nejvíce potřebuje opravdu postýlku, odložte pořízení dětského pokoje na pozdější dobu, až při potřebě změny dětské postýlky na dětskou postel. Tento způsob doporučují i odborníci na bydlení. Zařizovat dětský pokoj až se dítě a především jeho zájmy vyhraní. Ideální je zařizovat dětský pokoj ve věku od 3 až do 4 let, kdy přeci jen více poznáte, kterým směrem se dítě bude ubírat. Pokud jste se rozhodli pro tento způsob, budete vybírat dětskou postýlku jako samostatný díl nábytku a dětský pokoj jako kompletní, harmonicky působící celke. Nabídka samostatných dětských postýlek je na Aldu především dle jejich kvality. Patří mezi cenově náročnější, ale opravdu se mohou dědit z generace na generaci. Představujeme dětské postýlky dvou, velmi známých společností a to Noukie´s (Belgie) a Gautier (Franice).