Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka-pokoj One P34.605

Výrobce: Gaut
Kód: GA0047
Dětská postýlka s možností rozložení na velkou dětskou postel a komodu. Návrh využijete pro spaní dítěte od narození do dospělosti.
nedostupné
15 369 Kč

Parametry produktu

Barva: světlý buk
Výška (cm): 100 cm
Délka (cm): 181 cm
Hloubka (cm): 76 cm
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Materiál: mdf deska, ABS hrana
Provedení: rozložení na dětský pokoj
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma
Dětská postel: 90x190 cm

Dětská postýlka One nabízí rozložení na postel

Kolekce One nabízí dětské postýlky v bílém odstínu a světlém buku, který je vhodnější pro miminka chlapečky. Příjemný, přírodní odstín, který vám rádi nyní představíme a věříme, že možnosti dětské postýlky překvapí mnohé z vás. Dětská postýlka je řešením pro mnohé rodiče, když si neví rady, co s postýlkou, až dítě odroste. Známým? Do bazaru? Na aukci? Nic takového.

Efektivním designem ušetříte nejen starosti, ale i nemalý obnos peněz. Dětskou postýlku lze rozložit na dětskou postel a to s místem na spaní 90x190 cm, tedy máte vystaráno od narození až po dospělost dítěte. Ale to není vše, pořízením dětské postýlky získáte navíc ještě velkou komodu.

Francouzský výrobce klade velký důraz na kvalitu (bez ní by nebylo možné vůbec postýlku rozložit), zdravotní nezávadnost a bezpečnost vašich dětí. To dokládá nejen jakostní značkou Gami jako zárukou spokojeného nákupu, ale také certifikáty.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětská postýlka pro miminka

Dětskou postýlku v jejím složeném stavu využijete a je určena samozřejmě pro miminka. Tedy pro děti od narození do 3 let věku dítěte, či déle, dle povahy dítěte a jak dlouho v postýlce bude chtít zůstat a jak rychle také roste. Co tedy dětská postýlka nabízí?


- prostor na spaní 60x120 cm, rozměr i pro matraci
- cena postýlky uvedena včetně roštu, který je polohovatelný
- přebalovací pult
- komoda a odkládací police
- posuvná bočnice s pojistkou
- materiál kvalitní mdf deska
- abs hrany, které ke kvalitnímu nábytku neodmyslitelně patří
- dopravné a vynáška nábytku do patra zdarma


Dětská postýlka je velkým přínosem také pro maminky. Díky velkému množství úložných prostorů a přebalovacího pultu hned vedle vlastního místa na spaní, mají vše při ruce. Když miminko leží, nemusí nikam odbíhat pro plenky, nebo oblečení.

 

Dětská postýlka po rozložení pro děti od 3 let

Z dětské postýlky díky vysoké kvalitě snadnou demontáží získáte dětskou postel s rozměrem na spaní a tedy i pro matraci 90x190 cm a rohovou komodu. Vše uvádíme na přiložených fotografiích. I zde platí, že rošt je v ceně postele a získáte ho rovněž demontáží postýlky.


Jako jedni z mála prodejců vám vždy s nabízeným nábytkem, jakýmkoliv dílem, jsme schopni zajistit také návod k montáži v elektronické podobě. Ten můžete využít nejen pro zjištění všech detailních rozměrů, ale částečně samozřejmě získáte představu o samotné kvalitě daného produktu.


Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.


Dětské postýlky multifunkční   

 

Související články:

Dětské postýlky až do dospělosti
Francouzské dětské postýlky značky Gami

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu