0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka Oxygene rozkládací P74 605

Výrobce: Gaut
Kód: GA00252
24 631 Kč
Předpokládaný termín:
nedostupné

Parametry produktu

Výška: 102 cm
Šířka: 102 cm
Délka: 194 cm
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Barva: dub-bílá
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Rozložením postýlky získáte dětský pokoj pro školáka

Multifunkční designy ušetří spousty peněz, ale také starostí. S dětskou postýlkou Oxygene již nebudete muset řešit otázku kam s ní, až dítě jejím rozměrům odroste. Žádné aukce, známí a jiné krkolomné varianty, na kterých každý z nás v daný moment jen ztrácí. Dětské postýlky se nezbavujte, neprodávejte ji pod cenu. Jednoduše ji jen přeměňte na dětský pokoj. A to se vším všudy, jelikož demontáží postýlky získáte klasickou postel, noční stolek, psací stůl a dva regály. To  vše z kvalitního materiálu mdf desky.

Francouzský výrobce, který je autorem tohoto praktického designu, klade velký důraz na kvalitu, což dokládá nejen jakostní značkou Gami, ale také několika certifikáty.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Dětská postýlka pro miminka - krok první

První fázi je samozřejmě postýlka ve složeném stavu, tedy místo na spaní pro miminko od narození do 3 až 5 let. To je individuální a každý rodič sám nejlépe ví, kdy je dítě připraveno na klasickou postel. Co tedy postýlka nabízí ve složeném stavu?

 

lůžko pro matraci 60x120 cm včetně roštu v ceně
- rošt dvě možné polohy
- přebalovací pult připevněný na pevno ke komodě, velmi bezpečné řešení
- šuplík pod postýlkou
- komoda s dvířky a šuplíkem
- odkládací police

 

Vše je navrženo také s ohledem na maminky, které díky tomuto "chytrému" designu mají vše při ruce. K pultu maminky musí pouze dokoupit podložku a to tak, aby se vešla na plochu 60x80 cm.

 

Z dětské postýlky sestavujeme dětský pokoj

Nejlépe pro názornou ukázku poslouží bezesporu naše fotografie, jak postýlka po rozložení v interiéru dětského pokoje vypadá. Níže vám ale přeci uvedeme dané díly v detailech.

 

- dětská postel pro matraci 90x190 cm (98x99x194 cm)
- psací stůl (102x76x60 cm)
- regál na knihy, hračky (74x120x34 cm)
- malý regál (70x74x45 cm)

 

Není to nádherné? Tolik dílů a tolik ušetřených peněz? Závěrem se ještě na chvíli vrátíme ke kvalitě. Ta je dána rovněž materiálem mdf desky, která je nesrovnatelná s laminem. Rovněž výrobce používá pro zakončení desek ABS hrany. Povrchová úprava omyvatelná v příjemném přírodním odstínu v kombinaci s bílou. A jako prodejci vám ještě pro spokojený nákup přidáváme službu doprava zdarma po celé republice. Přikládáme také informace o francouzském výrobci.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternativní zboží

Dětský pokoj Little Town P69

Dětský pokoj Little Town P69

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
20 201 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.