Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka od narození až po dospělost?

Před nedávnem jsme vám představili dětské pokoje pro miminko nové generace, které rozhodně patří k designovým špičkám. Autorem důmyslného designu je francouzský výrobce. Samozřejmě, že důležitým dílem nábytku v dětském pokoji miminka je postýlka. A dětským postýlkám se budeme dnes věnovat trochu více, jelikož v minulém článku jsme neměli dost prostoru. To co je na dětských postýlkách především unikátní je možnost jejich přeměny, až miminko jejím rozměrům odroste, na klasickou dětskou postel. Tato možnost přeměny má řadu výhod. Ušetří vám nemalou finanční částku, protože nebudete muset pořizovat další dětský pokoj pro školáka a navíc vám odpadnou starosti, kam s dětskou postýlkou, až jejím rozměrům vaše miminko odroste.

 

 

Dětská postýlka od narození do předškolního věku

Prvním příkladem jak prodloužit životnost dětské postýlky, je možnost její přeměny sice na klasickou postel, ale stejného rozměru jako měla postýlka. Získáte tak místo na spaní od narození až do předškolního věku dítěte, tedy na pět až šest let. Velkou výhodu vidíme hned v několika krocích. Předně miminko si bude v menším prostoru postele lépe zvykat na spaní bez bočnic, které mu v postýlce byly oporou před spadnutím. Dále nemusíte vlastně pořizovat ani novou matraci. A v neposlední řadě, můžete o několik let posunout pořízení dětského pokoje pro školáka a to až na dobu, kdy už víte jaké má dítě zájmy, které odstíny se mi líbí a podobně. Dětský pokoj pro miminko, který ve většině případů můžete využívat maximálně dva až tři roky, taky využijete nejméně na šest let. Na ilustračních fotografiích uvádíme příklad dětského pokoje pro miminko, prvně s klasickou dětskou postýlkou a poté po jejím rozložení na malou postel.

 

  

 

Dokonce u postýlky a po té ani u postele nechybí praktický šuplík. Příjemné jsou i odstíny, které jsou neagresivní, vhodné pro malé děti a především miminka. Ty po příchodu na svět musí pomalu okolnímu světu přivykat, proto je doporučováno pořídit spíše jemnější, krémové odstíny nábytku. A samozřejmě i hraček či dekorací. Rozložení dětské postýlky je velmi snadné, zabereme vám jen několik málo minut. Dětské postýlky s možností rozložení nabízí francouzský výrobce vždy rozměru místa na spaní o velikosti 70x140 cm. Je to také rozměr matrace, který do postýlky potřebujete umístit. Na obou fotografiích je ještě jeden rozdíl, kromě přeměny postýlky na postel. Z dětské komody byl rovněž demontován přebalovací pult, který samozřejmě v pozdějším věku dítěte již potřebovat nebudete.

 

 

Dětská postýlka od narození až po dospělost

Možná se to mnohým z vás bude zdát neuvěřitelné, ale opravdu takové možnosti už dnes moderní design nabízí. Jsou i dětské postýlky, které z rozměru místa na spaní 70x140 cm můžete přeměnit na dětskou postel s rozměrem místa na spaní 90x200 cm. A tento rozměr je už v podstatě dostačující i pro dospělé dítě, tedy do osmnácti let. Důmyslný design vám tak nabízí možnost, jak pořídit dětský pokoj v podstatě jen jednou. Francouzský výrobce nabízí značkový dětský nábytek s certifikací a tak nemusíte mít strach, že vám nábytek tak dlouho vydrží bez větší újmy. Ano vydrží, jelikož je opravdu kvalitní.

 

  

 

Uvádíme jeden příklad za všechny. Velmi praktický design dětské postýlky, kde nechybí ani přebalovací pult či úložné prostory, jednoduchou demontáží proměníte v klasickou dětskou postel a samostatnou komodu. Stačí pak jen do dokompletování dětského pokoje pořídit bílý či šedý psací stůl a třeba šatní skříň. Finanční úspora rozhodně velká. Nadšení rozhodně budete i ze samotného designu, který můžeme zařadit do kategorie moderního nábytku. A kvalitu už snad ani u francouzského výrobce nemusíme zdůrazňovat. Na následující fotografii je návrh dětského pokoje pro miminko, ale s klasickou dětskou postýlkou, kterou rozložit nelze. Je tedy pouze do tří let věku dítěte. Každá z kolekcí tak nabízí všechny možnosti.

 

                                                                   

 

Dětská postýlka určená do předškolního věku je vhodná třeba i v případě, kdy víte, že v budoucnu se budete stěhovat. V novém bytě či domě, který zrovna stavíte, pak pořídíte svému dítěti už nový dětský pokoj. Možností je vždy u novodobého důmyslného designu celá řada. To je také výhoda značkového nábytku francouzského výrobce, který vám na našich stránkách představujeme.