Zákaznická podpora: +420 724 777 014 (Po-Pá 8:00 - 17:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka Nature

Výrobce: Gaut
Kód: GA0056
Dětská postýlka, kterou díky rozložení využijete i pro školáka. Ložná plocha 70x140 cm a 90x190 cm. Design jakostní značky Gami.
Doprava a výnos do každého patra ZDARMA

Doprava bez starostí

Máme vlastní dopravu a díky tomu se vy o nic nemusíte starat.

Úspory stovky až tisíce korun

Doručení produktů může často navýšit celkovou cenu objednávky až o několik stovek korun, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zdarma

Naši řidiči vám krabici s nábytkem zdarma doručí na vybrané místo u vás doma.

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
19 052 Kč

Parametry produktu

Barva: norský šedý dub
Výška (cm): 86 cm
Hloubka (cm): 77 cm
Délka (cm): 145 cm
Prostor na spaní: 70 x 140 cm
Šuplík pod postel: 140x15x62 cm
Materiál: mdf deska
Provedení: ABS hrana
Způsob dodání : v demontu
Výrobce: francouzský
Záruka: 36 měsíců
Doprava: zdarma

Dětská postýlka s úložným prostorem a možností rozložení na postel

Pokud se rozhodnete pro pořízení dětské postýlky Nature, věřte nám, že jste udělali dobře a vůbec jste neutratili velký finanční obnos, jak se na první pohled může zdát. Ušetříte do budoucna nejen za pořizování klasické dětské postele, ale v podstatě celého dětského pokoje pro školáka

Nebudete muset nic nového pořizovat a využijete také ostatní díly kolekce, které jste do sestavy dětského pokoje pro miminko třeba také pořídili. Jedním nákupem tak máte vystaráno od narození, až do 18 let věku vašeho dítěte. Ale to zdaleka není vše.

 

Francouzský výrobce Gautier klade velký důraz na kvalitu, zdravotní nezávadnost a bezpečnost vašich ratolestí. To není jen fráze v článku, ale kvalita je doložena certifikáty, neméně tak prestižní jakostní značkou Gami.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

Začínáme dětskou postýlkou

První půl rok života každé miminko především prospí. Proto "jak spí" je velmi důležité. Dbejte proto na správný výběr dětské postýlky, ale také matrace pro miminko, aby jste maximálně zabezpečili jeho zdravý růst vašeho dítěte.- prostor na spaní 70x140 cm, rozměr pro matraci po rozložení 90x190 cm
- možnost pořízení dětské postýlky bez šuplíku jako levnější varianty
- cena postýlky uvedena včetně roštu, který je polohovatelný
- posuvná bočnice s pojistkou
- materiál kvalitní mdf deska
- abs hrany, které ke kvalitními nábytku neodmyslitelně patří
- dopravné a vynáška nábytku do patra zdarma


Jako jedni z mála prodejců vám vždy s nabízeným nábytkem, jakýmkoliv dílem, jsme schopni zajistit také návod k montáži v elektronické podobě. Ten můžete využít nejen pro zjištění všech detailních rozměrů, ale částečně samozřejmě získáte představu o samotné kvalitě daného produktu. Dětská postýlka Nature není vyjímkou. A základní parametry jsme uvedli výše v bodech pro rychlý přehled.


Dětská postýlka se možná na první pohled zdá finančně náročná, ale pokud uvážíte, že díky možností jejího rozložení na postel ušetříte značnou sumu peněz jak jsme uvedli hned na začátku, minimálně za pořízení jednoho dětského pokoje, cena se jeví ve zcela jiném světle. A nesmíme zapomínat také na skutečnost, že vám odpadne starost s dětskou postýlkou, až miminko odroste. Známým? Do bazaru? Nic takového. Dětskou postýlkou pokryjete potřeby dítěte od narození až po dospělost. A závěrem snad ještě něco málo o francouzském výrobci.Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Kvalitní dětské postýlky    

Související zboží

Dětská postýlka Nature

Dětská postýlka Nature

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
14 810 Kč
Dětský pokoj Nature P31 - díly

Dětský pokoj Nature P31 - díly

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
od 18 811 Kč

Alternativní zboží

Dětská postýlka Metis

Dětská postýlka Metis

Předpokládané doručení k vám do 4 týdnů
8 630 Kč
Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu