0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0 Kč
Košík je prázdný. Pojďme to napravit!

Dětská postýlka Little Town P69.601

Výrobce: Gaut
Kód: GA0069-2014
5 645 Kč
Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
Doprava zdarma

Parametry produktu

Výška: 90 cm
Šířka: 65 cm
Délka: 124 cm
Prostor na spaní: 60 x 120 cm
Cena postýlky: s roštem, bez matrace
Rošt: dvě možné polohy
Materiál: mdf deska
Způsob dodání : v demontu
Barva: Bílá
Výrobce: francouzský
Záruka: 24 měsíců
Doprava: zdarma
Dětský pokoj filtr: pro miminko

Kvalitní postýlka je tím nejdůležitějším v prvním roce miminka

A samozřejmě bez kvalitní matrace to rovněž nelze. Miminko v prvním roce života převážně spí a proto právě výběru dětské postýlky musíme věnovat velkou pozornost. Při výběru postýlky určitě nejděte cestou kompromisu a ověřte si, zda je dětská postýlka certifikována a má atesty. Jen tak zaručíte vašemu miminku zdravotně nezávadné, bezpečné prostředí. Francouzský výrobce představuje na našich stránkách značkový dětský nábytek Gami, který nabízí tu nejvyšší možnou kvalitu. V kolekci Little Town si můžete vybrat další díly nábytku pro možné sestavení dětského pokoje pro miminko jako komplet.

 

Aby francouzský výrobce zabezpečil vysokou kvalitu, používá jako materiál mdf desku, jejíž hrany jsou zakončeny systémem abs. Dodání postýlky v dílech s nutností montáže, v ceně postýlky je rošt o velikosti 60x120 cm a doprava zdarma až k vám domů. A samozřejmě kvalita je doložena také certifikáty.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 let na nábytek
Certifikát ISO 18001 - nábytek bezpečný pro užívání, zdravotní nezávadnost

 

 

Důležité prvky v dětském pokoji pro miminko

Na nábytku Aldo se vždy snažíme o komplexní nabídku zboží, aby naši zákazníci měli možnost pohodlného nákupu pod jednou střechou z pohodlí domova. A tak v naší nabídce nechybí ani produkty do výbavičky pro miminko, od usínáčků až po povlečení do postýlky.

Pokud se vám provedení postýlky líbí, pak vám určitě rádi doporučíme komodu s přebalovacím pultem, jelikož je to jeden z nejvíce bezpečných způsobů pro přebalování miminka. Komoda s pultem je však také velmi pohodlná pro rodiče. Kolekce dále ještě nabízí šatní skříň, pokud by jste chtěli dětský pokoj pro vaše miminko vybavit jako celek. A co konkrétně vám nabízí dětská postýlka?

 

- prostor na spaní, velikost matrace 60x120 cm
- rošt v ceně postýlky nabízí dvě možné polohy
- bočnice postýlky nabízí jednu polohu, nejsou posuvné

 

Francouzský výrobce značkového dětského nábytku je na našich stránkách oblíben nejen pro vysokou kvalitu, ale také velmi příjemný design. Pro miminka je využíváno neagresivních odstínů, nejčastěji pak bílé jako v případě kolekce Little Town.

 

Gautier
Tým designérů společnosti Gautier vám v letošním roce velmi rád představuje další, velmi zajímavé, nové kolekce nábytku. Výroba je ryze francouzská, která se především soustředí na harmonii, upřímnost a soulad. Filozofie, která má za cíl neustálé navyšování kvality a kladení důrazu na detail.
Výrobce přináší designy a návrhy nábytku šité na míru dnešnímu životnímu stylu. Rovněž věnuje pozornost ochraně životního prostředí, především pak způsobem výroby. A pro dané kolekce nábytku nabízí také certifikáty.

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Související zboží

Dětská komoda Little Town P69.160

Dětská komoda Little Town P69.160

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
3 975 Kč
Dětská komoda Little Town P69.160-611

Dětská komoda Little Town P69.160-611

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
6 049 Kč
Dětská šatní skříň Little Town P69.173

Dětská šatní skříň Little Town P69.173

Předpokládaný termín:
3 - 4 týdny
7 546 Kč
Novinky do schránky
Posíláme pouze 2x měsíčně. Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.